Ефективне лікування залежностей в наркоцентром

Алкогольна та наркотична залежність стали справжнім бичем сучасного суспільства, й особливо широко поширені вони серед молоді, підростаючого покоління. Ефективне лікування наркоманії та алкоголізму - має бути комплексним і професійним, саме таким, як пропонує «Всеукраїнський інститут залежності», який вже протягом багатьох років успішно займається боротьбою з даними недугами.

Лікування наркоманії та алкоголізму - від простого до складного

Допомога при алкоголізмі

Лікування алкоголізму починається з визнання пацієнтом факту своєї залежності. Однак алкоголіки свою проблему схильні заперечувати. Тому починається все з надання людині першої медичної допомоги - виведення з запою, детоксикації організму, зняття похмільного синдрому. Коли стан пацієнта - як психологічне, так і фізичне, стабілізуються, фахівці клініки, застосовуючи метод інтервенції, допомагають йому визнати необхідність проходження подальшого повноцінного реабілітаційного курсу.

У домашніх умовах може бути надана тільки перша допомога, наприклад, проведення програми Детокс, зняття білої гарячки, абстиненції, можливо також медикаментозне кодування. Але для досягнення стабільних довгострокових результатів алкозалежних людей повинно пройти комплексну психологічну реабілітацію, що базується на заняттях в групах взаємодопомоги з елементами сімейного психоаналізу, арт-терапії, гештальт-терапії, працетерапії та інших дієвих методик.

Про лікування наркоманії

Лікування наркотичної залежності - складне завдання, з якою впоратися під силу тільки справжнім професіоналам. Тому терапевтичний курс і подальше відновлення завжди повинне відбуватися за рахунок реабілітаційному центрі під наглядом кваліфікованих фахівців.

Спочатку з пацієнтом працює нарколог, допомагаючи зняти болісний стан ломки, подолати інтоксикацію. Детоксикація наркозалежних проводиться як в стаціонарі - комплексними методами (медикаментозними та біологічними), так і вдома за допомогою очищувальних крапельниць.

Далі пацієнт проходить стадію індивідуальних занять з психологом, психоаналіз, необхідних для усвідомлення факту власної залежності, виявлення її можливих причин та формування правильних мотивацій. Подальше лікування проводиться згідно з принципами програми «12 кроків», колективної психотерапії, доповненої елементами інших сучасних дієвих методик.

Реабілітація після лікування

Терапевтичний супровід, соціальна реабілітація, ресоціалізація після завершення основного лікувального курсу – відіграють дуже важливу роль для досягнення стабільної ремісії, профілактики зривів. Ще в центрі людині допомагають відновити втрачені навички спілкування, поведінки, взаємодії в соціумі, знайти нові, корисні знання та практичні вміння.

Телефон безкоштовної консультації

+38 (099) 508-08-88

Далі співробітники допомагають випускникам вирішити основні нагальні проблеми. Наприклад, налагодити відносини з близькими, підвищити рівень кваліфікації, влаштуватися на роботу або ж зовсім змінити сферу своєї діяльності. Ефективна програма ресоціалізації повинна бути спрямована на те, щоб колишня залежна людина максимально швидко, комфортно й безболісно адаптувалася у звичному середовищі, знайшов своє місце в суспільстві.

Дуже важливо, що «Всеукраїнський інститут залежності» від наркоманії та алкоголізму лікує абсолютно анонімно, так що клієнти центру уникають громадського розголосу, засудження і проблем, пов'язаних із взяттям на облік. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний терапевтичний курс. З умовами проживання та методами лікування можна більш детально ознайомитися на сайті https://narkologicheskiy-centr.com/ua/.