До фартух офіціантів є особливі вимоги. Є заклади, яким важливо відповідати офіційним нормам. Пройшовши за посиланням https://grehori.com/, ви можете дізнатися більше про те, як зробити правильний вибір згідно Гостам та іншим стандартам і на які моделі варто звернути особливу увагу.

Вимоги до вибору фартухів

Фартухи для закладів будь-якого типу повинні відповідати загальним вимогам:

  • Захисні властивості. Екіпірування береже особистий одяг або уніформу офіціанта від забруднень. Воно повинно захищати працівника від контакту з гарячими рідинами, а значить, слід передбачити водовідштовхувальне просочення.

  • Зносостійкість. Фартухи для офіціантів постійно піддаються механічним впливам, багаторазово перуться в промислових машинах. Матеріал повинен зберігати колір, форму після чищення. Важливо, щоб з нього легко сходили плями, бруд. Кріплення і шви повинні витримувати навантаження на розрив, розтягнення. З

  • Зручність, практичність. Офіціанти часто проводять на робочому місці по 10-12 годин. Необхідно, щоб в уніформі не було дискомфорту, деталі не натирали відкриті ділянки шкіри. Кишені (для серветок, блокнота) спростять роботу, підвищать швидкість, рівень обслуговування відвідувачів закладу.

  • Естетичність. Чим вище статус ресторану, тим суворіше в ньому вимоги до уніформи. Вона повинна відповідати загальній дизайнерсько-інтер'єрної концепції місця, виглядати гідно. Бажано, щоб на ній були виділені атрибути закладу — логотип, фірмові кольори, обробка по стилю.

Моделі фартухів, представлені на ринку

1. Класичні фартухи для офіціантів Львів (до коліна) — закривають перед і боки (цілокроєні, з притачным поясом). Вони не заважають швидко рухатися, але при цьому забезпечують додатковий захист від можливих забруднень.

2. Укорочені (до середини стегна) — модель, що закриває тільки передню частину, підійде для стильних кав'ярень, закладів, де потрібно підкреслити корпоративну уніформу, не відволікати від неї увагу утилітарним фартушком, а лише позначити статус офіціанта.

3. Подовжені (до кісточок), закривають практично всю нижню частину торса. Така уніформа має стильний і ефектний вигляд, тому її часто вибирають для ресторанів. Може бути доповнена шліцами-розрізами для зручності руху.

Фартухи для офіціантів шиють з сумішевих матеріалів на щільній бавовняній основі. Чисто синтетичні тканини некомфортні при довгому носінні — «парять», натирають шкіру. При контакті з вогнем вони можуть бути навіть небезпечні, так як спалахують, плавляться і залишають сильні опіки.