Діти - самі життєрадісні і активні мешканці планети. Вони готові цілодобово носитися по двору і вивчати все навколо. Ви ж пам'ятаєте себе в цьому віці? А про що мріє кожна дитина? Вірно, новий модний велосипед. Сайт ipopokids.ua зібрав для вас кращі моделі велосипедів, які допоможуть вашій дитині зробити своє дитинство ще веселіше.

Дитячі велосипеди

Велосипеди для дітей, які вони бувають

Перш ніж купувати велосипед, варто розібратися, які вони взагалі бувають, щоб підібрати модель, яка підходить саме вашій дитині. Адже вибір неправильної моделі велосипеду для хлопчика або дівчинки зіпсує усе враження від поїздки.

  1. Біговел - ви, швидше за все, зустрічали їх у вигляді мотоциклів, коли дитина самостійно розганяється, відштовхуючись ніжками від землі. Підходять для дітей від року, допомагає розвивати координацію і рівновагу.
  2. Веломобіли - їх можна зустріти по всьому місту в розмаїтті барв і з різними героями. Дитячі велосипеди з ручкою призначені для самих маленьких любителів екстриму, стануть відмінною заміною коляски. Коли дитина трохи підросте, можна прибрати ручку, щоб дитина самостійно крутила педалі. Перевагою даної моделі вважається неможливість розвинути занадто високу швидкість.
  3. Чотириколісні велосипеди стануть наступним пунктом після веломобіля. Вони оснащені додатковою парою коліс, які з часом можна зняти, коли дитина буде досить комфортно почувати себе під час їзди.
  4. Двоколісні велосипеди. Після освоєння триколісного велосипеда дитині захочеться пересісти на щось крутіше. Такі велосипеди для дітей варто освоювати після 7 років, коли малюк досить дорослий і розуміє, що велосипед - це не жарти.

Також велосипеди можна умовно поділити на дитячі велосипеди для дівчаток та хлопчиків. Різниця моделей лише в тому, що рама для дівчаток робиться трохи нижче, а ось колір велосипеда, малюнки, герої, які зображені дійсно грають важливу роль. Щоб на всі сто догодити дитині варто купити йому велосипед з ілюстрацією улюбленого героя, уточніть хто це перед покупкою. Тоді дитина прийде до цілковитого захоплення від подарунка.

На що варто звертати увагу при покупці

1. Розмір і можливість регулювання - враховуйте вік і зростання дитини, а ще краще - проконсультуйтеся з продавцем, щоб купити потрібний велосипед;
2. Розмір коліс. Великі колеса допомагають розвинути велику швидкість і подолати перешкоди на дорозі. Є таблиця співвідношення розміру коліс з віком дитини:

  • 3 роки - 12 дюймів;
  • 5 років - 16 дюймів;
  • 9 років - 20 дюймів;
  • 12 років - 24 дюйма.

3. Гальма - для малюків краще вибирати моделі з ножним гальмом, в разі небезпеки вони можуть розгубитися і забути натиснути на ручку, а ось ніжками завжди загальмують;

4. Крила - не варто нехтувати даними аксесуаром, особливо якщо врахувати любов всіх дітей до калюж.

Ознайомившись з усією інформацією, ви можете сміливо купувати новий велосипед своїй дитині. Уважно підійдіть до питання вибору моделі, її кольору і наявності або відсутності малюнків. Якщо ви невпевнені - запитайте у своєї дитини, вона точно розповість що хотіла би бачити. Даруйте своїм дітям щастя і допомагайте їм розвиватися!