Картинки по запросу Насоси  СпрутКомпанія Варна являється членом Асоціації водопровідного та каналізаційного комплексу України та має членство в Українській інженерній академії. Компанія являється провідним виробником побутової насосної техніки, яку випускає під брендом Sprut. Сучасна виробнича база підприємства дозволяє забезпечувати високу якість продукції на рівні європейських стандартів. Всі насоси спрут крім багаторівневого контролю обов’язково проходять повний комплекс передпродажних випробувань.

Моделі насосів ТМ Sprut

Торговельна марка Sprut пропонує споживачам широкий модельний ряд насосної продукції, що представлений:
- електронасосами поверхневого типу;
- свердловинними погружними насосами;
- циркуляційними та дренажними електронасосами;
- фекально-дренажними електричними насосами;
- насосами для басейнів та фонтанів;
- електронасосами спеціального призначення.
Кожен тип насосів має кілька модифікацій, що дозволяє споживачам обирати оптимальний варіант, який ураховує його потреби та відповідає певним умовам експлуатації.
Насоси
Sprut забезпечують надійне водопостачання, якісно відкачують каналізаційні та стічні води, нормалізують тиск в системах водопроводів з недостатнім напором води, здійснюють полив газонів та підйом води з артезіанських свердловин.

Завдяки великій номенклатурі насосів Спрут та широкому спектру застосування, вони стали надійними помічниками в побуті та промисловій сфері. Насоси відрізняються високою якістю та помірною ціною, вони стабільно працюють на протязі багатьох років. Насоси прості та надійні в експлуатації, мають низький рівень шуму, та економно споживають електроенергію. При появі збоїв в роботі обладнання можна звернутися в один з сервісних центрів Sprut, які є у всіх регіонах країни.