Кухонні меблі дуже красива і функціональна. Столи зазвичай мають висувні шухляди, шафи – розсувні дверцята, в наявності тумби, сервант, комод, шафа-пенал. Навісна шафа теж доречний на класичній кухні, не завадить і барна стійка. Все це пропонує салон кухонь Львів.

Що стосується побутової техніки, то вона повинна бути захована за фасадами меблів, так як сучасний дизайн техніки ніяк не поєднується з класикою стилю. Тому дизайнери рекомендують вибирати вбудовану побутову техніку, яка не буде виділятися на тлі кухонного класичного гарнітура.

Купити дерев'яні кухні http://kitchen.interiostory.com.ua/dereviani-kuhni/ можна в нашому салоні.

Італійські кухні отримали широку популярність, завдяки високій якості, функціональності, оригінальності і неповторною елегантності. Особливе значення в італійських кухнях приділяється окремим деталям. Майстри залишаються вірними класики в оформленні кухні, приділяючи їй основна увага, а новомодні напрямки, відсуваючи на задній план. Велике значення мають чіткі лінії, унікальна фактура поверхонь, якісні, натуральні матеріали, палітра кольорів.

У нас ви можете придбати кухні в різних стилях http://kitchen.interiostory.com.ua/kychni-po-styliah/.

Меблі в італійській кухні виконани з натурального дерева, можуть мати унікальне різьблення, дзеркальний блиск, неповторну текстуру поверхонь, і найголовніше – вони практичні.

Біла кухня завжди виглядає сучасно і стильно. Якщо ви вибрали класичне оформлення в білих тонах, то в результаті ви отримаєте ошатне і просторе приміщення. У білій класичної кухні фасади зазвичай прикрашаються різьбленням і позолотою, вона виглядає дорого і завжди святково і елегантно. Світлі меблі візуально збільшує простір, особливо якщо кухня невелика.

На тлі білої меблів відмінно буде виглядати будь-яка обробка стін, підлоги і стелі. Широкий вибір варіантів кольору і стилю не залишить вас байдужими, і якщо вам дозволяє площа і фінансові можливості, ви неодмінно оберете білу кухню!