На сьогодні, сурогатне материнство у нашій країні набуває все більшої популярності. Насамперед, це пов’язано з готовністю українських жінок допомогти бездітній сім’ї, при цьому покращивши матеріальне становище своїх близьких. Не останню роль у цьому відіграють і центри сурматеринства, які працюють задля покращення умов та збереження прав майбутньої сурмами.
Основні критерії відбору сурогатної матері
Щоб вияснити, наскільки ви підходите на роль сурогатної матері, достатньо ознайомитись зі списком умов, які зазвичай вказують клініки сурогатного материнства. При відборі кандидаток беруть до уваги такі показники:
-
вік з 19 до 37 років;
-
наявність своїх дітей;
-
позитивний резус-фактор, щоб запобігти утворенню резус-конфлікту;
-
хороше психологічне і фізіологічне самопочуття;
-
відсутність генетичних або інших хвороб;
-
відмова від шкідливих звичок.
Це ключові моменти підбору, проте кожна сімейна пара може висувати і інші умови, наприклад, конкретну національність або зовнішні дані кандидатки. Безперечно, у жінок приємної зовнішності і без надмірної ваги більше шансів сподобатися потенційним клієнтам.
У проекті сурогатного материнства можуть брати участь як заміжні, так і самотні жінки. Перші повинні забезпечити письмову згоду від чоловіка.
Програма сурогатного материнства в Україні включає:
-
первинне консультування та знайомство з процесом;
-
вирішення всіх організаційних проблем;
-
юридична допомога і заповнення необхідних паперів на кожній стадії проекту;
-
медичне консультування найкращими фахівцями;
-
вибір надійної репродуктивної лікарні;
-
психологічна допомога.
Сурогатне материнство в Україні: вартість і законодавчі норми
Законодавство нашої держави доволі зручне для обох сторін договору про сурогатне материнство. Сурмами повинні знати, що законом не обмежується розмір виплат за участь в проекті. Вся ця інформація индивідуально обговорюється з кожною кандидаткою окремо і записується в договорі, який має бути завірений юридично. Зазвичай за весь період дівчина може отримати суму близько 16-19 тис.євро.
У нашій країні також дуже спрощено процедуру передачі дитини, що дозволяє батькам забрати немовля, а сурмамі отримати останню частину компенсації відразу після народження дитини.
Сімейним кодекс України регулює такі етапи проекту:
-
Захист прав будь-якої сім'ї на дитину;
-
Контроль виконання сурмами та біологічними батьками зобов'язань;
-
Визначення ролі та завдань центрів сурогатного материнства в цьому питанні;
-
Контроль якості медичного сервісу і захищеності сурмам.
Багато сурогатних матерів, які раніше брали участьу програмі, рекомендують відшукати надійний центр сурогатного материнства. Це стане вірним і безпечним початком проекту.
Експерти центру http://artemida.ua нададуть підтримку і можуть допомогти на всіх стадіях, визначать найкращу лікарню для ЕК і пологів, гарантують впевненість у своєчасній оплаті в повному розмірі і створять найкращі умови для вагітної. Працівники клініки будуть з вами 24 години в день, а це має велике значення, заручитися надійною підтримкою, якщо наважуєшся на такий значний крок.