Інсталяційні системи GROHE дозволяють реалізувати будь – які задуми у проектуванні інтер’єру ванної кімнати. Вони забезпечують швидку та надійну установку підвісного сантехнічного обладнання. Системи інсталяції GROHE пропонує придбати інтернет – магазин КРАНОК.

Інсталяції для підвісної кераміки GROHE мають різну висоту, вони оснащені надійними кріпленнями для сантехнічних приладів. Системи кріплення проходять тестування на міцність. Рами для кріплення унітазів випробовують на витримування навантаження масою 400 кг.

При виготовленні інсталяцій для унітазів використовують міцну сталь з порошковим покриттям. Технологія GROHE StarLight робить покриття твердим та стійким до подряпин.
Забезпечується можливість швидкого регулювання висоти для монтажу підвісної кераміки. Інсталяційна система дозволяє заховати труби, вентилі та будь – які інші комунікації в стінах та перегородках.
Підключення води можливе з лівої та правої сторони та ззаду. Управління змивом може здійснюватися на лицьовій стороні або збоку. Каркас для кріплення підвісної сантехкераміки може бути закріплений на етапі будівництва, або при проведенні реконструкції ванної кімнати.

Використання настінної сантехкераміки надає ванній кімнаті сучасний стильний вигляд. Таке обладнання візуально збільшує розміри навіть маленьких приміщень. Зникають незручні кути, в яких завжди накопичується бруд, прибирання стає легким та швидким.

Онлайн – магазин КРАНОК пропонує багатий асортимент інсталяційних систем для швидкої та безпечної фіксації сантехнічного обладнання. Магазин пропонує лише унікальну продукцію компанії GROHE. Продукція сертифікована, має необхідну дозвільну документацію. Доставлення товарів здійснюється по всій території країни.