Купуючи квартиру на первинному ринку, часто ви вирішуєте  інвестицією у нерухомість, яка ще не існує. Це пов'язано, звичайно, з ризиком, тому своїми діями ви можете звести цей ризик до мінімуму. Квартири в новобудовах львів купують на багато років, часто використовуючи  при цьому гроші банку. Так що варто інвестувати час і зусилля в те, щоб підготувати угоду, як можна краще. У такій ситуації краще заздалегідь підготувати себе до найбільш  виникаючої  перешкоди і проблеми.

Перш за все, необхідно забезпечити, як можна більше висновків в угоді для розробників. Важливо, щоб були конкретні дії, а не загальні міркування. Якщо забудовник обіцяє підготовку  майданчика під забудову, то нехай про це зробить запис до договору про продаж квартир львів ціни. Чим більше вкладень  з ескізами, планами і точними описами буде в договорі, тим краще. Якщо забудовник обіцяє  зелену  площу  біля будівлі, нехай в договір включить план з позначенням основних елементів планового рішення.

Варто подбати також про деталі оздоблення котеджі у львові купити. Додаток з точними схемами розведення електропроводки і з'єднань водяних та каналізаційних систем, не тільки дозволить проконтролювати виконання роботи, але і полегшить в майбутньому життя. Значення мають також точні розміри приміщень.

Договір тільки у нотаріуса

З моменту набрання чинності закону про ріелторську  угоду, зникла одна проблема, з якою раніше боровся покупець, це дилема, що стосується організаційно-правової форми попереднього договору. Нотаріальний акт не був обов'язковим, але цивільно-правовий договір. Закон зобов'язує сторони до підписання договору у нотаріуса, і розділити витрати навпіл.

Важливе значення має внесення в договір штрафних санкцій кожної із сторін.  Якщо інвестиція має затримку, і вина лежить на боці забудовника, покупець буде захищений від втрати і може вимагати компенсації.