Лікувальний масаж спини Львів є лікувально‐оздоровчий вплив на організм за допомогою індивідуальних спеціальних масажних методів, що проводяться руками, спеціальними апаратами або комбінуючи прийоми. Це універсальна процедура, яка робить благотворний вплив на всі органи і системи організму, а також супроводжується масою корисних ефектів.

Масажний салон Львів Наталії Безвуляк пропонує послуги з проведення лікувального масажу у Львові. У нас практикують тільки кваліфіковані фахівці, які завдяки своєму багатому досвіду та багаторічному стажу роботи за допомогою масажу прекрасно справляються з найскладнішими медичними завданнями. Наша клініка пропонує найвищий рівень якості сервісу за доступною ціною. Всі види лікувального масажу у Львові, в тому числі масаж спини ‐ якісно і недорого! Сегментарний, класичний, антицелюлітний, апаратний ( "Віброматік"), із застосуванням ароматичних і антицелюлітних масел. Звертайтеся до фахівців для консультації.

Слово масаж прийшло до нас зі Сходу і означає "чіпати рукою, натискати". Сьогодні масажем називають спосіб профілактики і лікування багатьох захворювань за допомогою різних прийомів погладжування, розтирання, розминання та вібрації. У наші дні людина живе в більш складних умовах, ніж будь‐коли в минулому. Вимоги, що пред'являються до організму, набагато вище. Нові технічні досягнення замінюють фізична праця людини. Ми менше рухаємося, витрачаємо дуже мало енергії. Життя з комфортом при нестачі фізичної активності призводить до м'язової в'ялості, обмеження обсягу рухів в суглобах, погіршення постави і функцій всього організму, що знижує фізичну і розумову працездатність.

Зазвичай невелика витрата енергії при низькій рухової активності супроводжується порівняно висококалорійним харчуванням. Настає повнота, яка сприяє появі вторинних недуг: підвищений артеріальний тиск, задишка, варикозне розширення вен, різні форми атеросклерозу і інше. Недостатня фізична активність тягне за собою небезпеку різних дегенеративних змін в суглобах, які несуть основне навантаження, зокрема хребта і нижніх кінцівок, що ускладнює ходьбу, а іноді і сидіння.

Існує багато способів заповнити недолік в русі, частково замінити активні фізичні вправи. Одним з найдоступніших і при цьому найбільш дієвим є масаж Львів. Він впливає позитивно на всі системи і органи людини. Наприклад, покращує живлення тканин і стимулює їх роботу. При слабкому тиску на хворий нерв (при невралгії) підвищується його чутливість, сильний тиск зменшує біль. Прискорюється виведення шкідливих продуктів з організму, тобто масаж ‐ це потужний профілактичний і лікувальний засіб, який може відновити змінені функції різних органів і систем, а також впливати на весь організм, посилюючи захисні та регуляторні функції. Масаж діє на шкіру, посилюючи її кровопостачання. Масажуєма шкіра стає гладкою, пружною, еластичною, тому в меншій мірі піддається старінню, більш стійка до зовнішніх впливів.

Інтенсивний регулярний масаж сприяє усуненню підшкірного жиру. Поліпшується крово‐ і лімфообіг, прискорюючи виведення шлаків з м'язів після фізичних навантажень, тим самим усувається відчуття втоми. Найпопулярнішим є, напевно, масаж спини. Спина, хребет ‐ болі в них дуже поширені. При цьому важливо не травмувати цю зону, масажист повинен бути висококваліфікованим.