Багато рибалок захоплюються спінінгової риболовлею. Це цікаве заняття, а також активний вид відпочинку. Це пов'язано з тим, що спінінгова риболовля передбачає постійні закидання приманок і постійне пересування по березі водойма в пошуках риби.

Вигідно придбати усе необхідне для спінінгової риболовлі, а також приманку ви можете на https://fish-out.com.ua/primanki/.

Успіх риболовлі, багато в чому залежить від правильного вибору всіх елементів спінінгового обладнання. Різноманітність цих елементів іноді вводить в замішання початківців спінінгістів. Щоб правильно оснастити спінінг, потрібно багато знати і не менше вміти.

З чого складається спінінгова снасть?

Зазвичай спінінгова снасть передбачає наявність наступних складових:

-          спінінгового вудилища;

-          котушки;

-          волосіні;

-          штучної приманки.

Характеристики спінінгового вудилища

Всі сучасні спінінгові вудилища розрізняються по довжині, по тесту, по класу і по строю.

Тест спінінга

Тестові характеристики вудилища вважаються основними. Вони вказуються в грамах, які наносяться на тіло вудилища і визначає верхню і нижню межа маси використовуваної приманки. Існує кілька основних класів. Наприклад:

-          Легкий клас (Light) – 5-15 грамів.

-          Середній клас (Medium) – 10-30 грамів.

-          Важкий клас (Heavy) - 20-50 грамів.

-          Надважкий клас (Extra Heavy) – більше 50 грамів.

Крім основних класів відзначаються наступні проміжні класи:

-          Ультралегкий клас (Ultra Light) – 0-10 грамів.

-          Среднелегкий клас (Medium Light) – 5-25 грамів.

-          Середньоважкий клас (Medium Heavy) – 15-40 грамів.

Як правило, рекомендується не виходити за межі тестових обмежень. Якщо всі принади будуть легше нижньої межі, то приманку буде важко закинути на значну відстань, а якщо буде важити більше верхньої межі, то навряд чи вдасться контролювати приманку в процесі проводки. Крім цього, більш важкі, ніж зазначено в тесті, приманки здатні вивести з ладу вудилище. В основному ламається вершинка. Потім буде важко підібрати вершинку під конкретне вудилище.