Якщо ви власник фермерського господарства по вирощуванню озимих, пшениці, соняшнику, овочів та інших видів рослин, і ще не знайомі з Львівською компанією «Тетра Агро», то, можливо, ви багато втрачаєте. Справа в тому, що це об’єднання спеціалізується на виготовленні та продажу високоякісної добривної продукції. Мінеральні добрива від Тетра Агро – це унікальний органічний комплекс, який ви не купите більше ніде в Україні.

Технологія виготовлення та склад цих добрив запатентовані державним «Патентом України на винахід», а сама компанія стала володаркою престижного титулу «Лідер року» у 2017 році.

Мінеральні добрива, які можна купити у Тетра Агро через їх інтернет-ресурс https://tetra-agro.com.ua/, вирізняються збалансованим складом біологічно активних речовин, які сприяють здоровому росту рослин всіх видів та підвищенню урожаїв на 50-95%. В склад добрив входять натуральні азот, фосфор, залізо, марганець, магній, кальцій, цинк та багато інших речовин, які засвоюються рослинами на 100%.

Стовідсоткове засвоєння забезпечується тим, що pH добрив складає 8,8, а це дає змогу нейтралізувати кислотність ґрунтів, тому рослини «спокійно» і в повному обсязі можуть засвоїти всі корисні речовини з ґрунту.

Нітроамофоску можна замовити у Тетра Агро з доставкою в будь-яку точку України. Добрива фасуються у мішки по 25 кг, або у біг-беги по 1 т. Перед транспортуванням міндобрива якісно та надійно пакуються, і потрапляють до замовника у цілісній упаковці.

ТОВ «Tetra AGRO» пропонує своїм клієнтам обґрунтовані та чесні ціни. Чим більша оптова партія ґрунтових добавок купується, тим меншою виходить кінцева ціна за 1 кг добрив. На свою продукція компанія дає 3 роки гарантії, а взагалі строк придатності нітроамофоски не обмежений. Це дає змогу фермерам та сільськогосподарським підприємцям купувати добрива «про запас». Важливо лише правильно зберігати цей продукт.

Є один момент, на який варто звернути увагу – не плутайте нітроамофоску з нітрофоскою. Це різні речі. В склад нітроамофоски входять 3 важливі компоненти – азот, калій та фосфор, а в склад нітрофоски – лише 2 компоненти – азот і фосфор. Таким чином, нітроамофоска має більшу силу та дає у 2-3 рази вищі результати по врожайності.

Органічні добрива компанії Тетра Агро – це повністю безпечний та екологічно чистий продукт. Він не шкодить землі, не містить шкідливих фосфатів, які підкислюють ґрунт, та складається з природніх натуральних компонентів.