На сьогодні кран-балки є одним із найпоширеніших видів підйомно-транспортної техніки. Їх застосовують повсюдно: в складальних і ремонтних цехах, складах, перевалочних майданчиках та інших подібних об'єктах, де необхідно піднімати та переміщати різні габаритні важкі вантажі, маса яких не перевищує 20 тонн.

кран-балка

Варто відзначити, що кран-балки представляють собою спрощений різновид мостових кранів. Основними перевагами сучасних кран-балок є компактність, мобільність, універсальність, функціональність, простота обслуговування й управління. Особливою надійністю та якістю відрізняються опорні й підвісні кран-балки, що випускаються Київським заводом підйомно-транспортного устаткування.

Як відзначають заводські фахівці, більш затребуваними є електричні підвісні кран-балки, ціна яких, як правило, у цілому трохи нижче у порівнянні з опорними аналогами, котрі мають схожі основні параметри (за вантажопідйомністю, граничній висоті підйому вантажів, ширині та довжині обслуговуємого прольоту). Це пов'язано з тим, що для кріплення підкранових колій опорних кранів необхідно додатково споруджувати опори з кожного боку прольоту, в той час як конструкції шляхів підвісних кранів прикріплюються безпосередньо до перекриттів будівлі.

В якості вантажопідйомного механізму використовується електрична або ручна таль, що закріплюється на пролітній балці та здатна переміщатися уздовж неї. При цьому сама пролітна балка має з обох торців торцеві балки з ходовими візками, за допомоги котрих переміщається по підкранових коліях. Таким чином може забезпечуватися переміщення вантажу в трьох площинах і його точне позиціювання. Для переміщення пролітної балки і талі частіше застосовується електропривод, проте у деяких випадках (при малоінтенсивному режимі роботи і відносно невисокій масі оброблюваних вантажів) може застосовуватися також і ручний (механічний) привід.

Кран-балки КЗПТО здатні успішно функціонувати у широкому температурному діапазоні (від -40 до +40 °C). При необхідності на Київському заводі ПТО можна замовити кран-балки у вибухозахищеному або пожаробезпечному виконанні. Тут готові не тільки виготовити будь-які крани мостового типу в повній відповідності з виробничими потребами замовників, але і доставити їх на місце майбутньої експлуатації, а також змонтувати там «під ключ».

Більш докладна інформация тут на сайті - https://kzpto.com.ua