Поїздки на власному кемпері по країні або в Європу - це стиль життя, особливий привілей для людей, які цінують автономність і комфорт понад усе. Колектив фахівців компанії Camper Master в повній мірі розділяє цінності караванеров і максимально прагне забезпечити підтримку  будинку на колесах  в відмінному технічному стані.

 У сервісному центрі компанії надається широкий спектр послуг з огляду та оцінки стану автобудинків, пошуку несправностей, заміну неспраних запчастин і устаткування, встановлення нового обладнання та аксесуарів. Майстри розробляють індивідуальні проекти з комплексного переобладнання автомобіля в кемпер. Всі види ремонту автобудинку проводяться на сучасному європейському рівні з використанням оригінальних запчастин провідних німецьких виробників.

 Побажання і бюджет клієнта - в центрі уваги

 Компанія Camper Master робить акцент на індивідуальних рішеннях. Фахівці готові запропонувати бюджетні варіанти і ексклюзивні проекти з використанням дорогих матеріалів, обладнання.

 Послуги з переобладнання / дообладнання включають:

• Виготовлення та встановлення меблів з легкої високоміцної шпонованої фанери (диванів, тумбочок, багажних відсіків, шаф, багатофункціональних полиць)

• Монтаж міні-кухні зі столиком-трансформером, плитою, холодильником, раковиною для миття посуду, бойлером

• Установку душової кабіни і біотуалету

• Установку додаткового обладнання (багажників, камер заднього виду, маркіз, сонячних батарей, LED-освітлення, кондиціонера, системи безпеки, антени SAT)

 В послуги з ремонту кемперов входить:

• Пошук та усунення несправностей в електричній, опалювальної та газової системи

• Посилення передніх стійок і установка пневмопідвески

• Ліквідація наслідків ДТП

• Ремонт електро-, аудіообладнання, побутової техніки, меблів, аксесуарів

• Заміна вікон, люків, інших конструктивних елементів

Професійні консультації - хороша підтримка для новачків

Коло власників кемперів і караванів в Україні постійно розширюється. Фахівці компанії Camper Master зацікавлені в тому, щоб власники «будинків на колесах» були задоволені своїм транспортним засобом і незмінно отримували задоволення від автономних подорожей.

Крім ремонту кемпера в компанії надається широкий спектр консультативних послуг. Наприклад, майстри можуть оцінити технічний стан автобудинку перед покупкою. Також фахівцями Camper Master здійснюється допомога в підборі і доставці кемпера або обладнання з Європи. Клієнт супроводжується на етапі розмитнення і оформлення документів. Щоб мінімізувати потребу в ремонті каравану або іншого подібного транспортного засобу, варто прислухатися до порад досвідчених майстрів. Особливо якщо такі поради даються охоче і щедро.