Картинки по запросу ванныНизька якість води у магістральному водопроводі, негативно позначається на роботі сантехнічних приладів, та на їх зовнішньому вигляді. Особливо неприємно користуватися пожовклою ванною, чистка якої не дає жодних позитивних результатів. Заміна ванни тягне за собою необхідність виконання ремонту у ванній кімнаті. Не кожна сім’я має на це кошти та зайвий час. Така технологія, як реставрація ванн рідким акрилом, дозволяє обійтися без дорого ремонту.

Послугу реставрація ванн Рівне надає компанія «Нова ванна». Відновлення поверхні ванни здійснюється методом емалювання, монтуванням акрилового вкладиша - вставки на стару ванну, нанесенням тонкого шару нового покриття на поверхню ванни. Для формування нового шару покриття використовують рідкий акрил. Компанія «Нова ванна»у відновлювальних роботах використовує якісний акрил німецького виробника Extra Light. У європейських країнах та США рідкий акрил визнано екологічно чистим та безпечним для здоров’я людей матеріалом.

Реставрація ванн виконується з використанням аналогічних методик, докладніше на сайті. Найбільш популярним являється метод реставрації «наливна ванна». На пожовклу шорстку поверхню старої ванни наносять тонке покриття з рідкого акрилу. Стікаючи вниз по стінках ванни, акрил формує білосніжну глянсову поверхню. Товщина нового покриття складає кілька міліметрів.

Майстрам по реставрації поверхонь сантехнічних виробів компанії «Нова ванна» довіряє й населення Рівно. І тут дається взнаки досвід, отриманий колективом компанії за 10 років виконання реставраційних робіт, використання сучасних матеріалів та інноваційних технологій. Покриття ванни після реставрації прослужить від 5 до 10 років, не втрачаючи привабливого вигляду.