Купити диванПомітивши, що м'які меблі продаються за підозріло низькою вартістю, будь-який покупець повинен відразу насторожитися і задуматися, чим обумовлена така ціна. Якісні вироби, такі що пропонує салон МебельОК, завжди коштують дорого, а тому ціна «кусається» для клієнта з невисоким розміром бюджету. Запам'ятайте, що хороші м'які меблі не реалізується:

  • з великими знижками;
  • на сезонних розпродажах;
  • в рамках маркетингової акції.

В чому саме полягають принципові відмінності, які є між дорогим та дешевими меблями? Як краще визначитися з вибором і не розчаруватися в покупці? Відповімо на ці питання.

Неякісно зроблений м'який диван ви можете за законом повернути продавцю протягом 14 днів.

Особливості вибору

Високі ціни не є ознакою «накрутки» магазину, який, на думку більшості покупців, закуповує оптом дешеві дивани від виробника і виставляє їх за нечуваними цінами. Розглянемо, чому якісні меблі, виконані з гіпоалергенних і екологічно безпечних матеріалів, не продаються дешево.

1. Для виробництва дешевої меблів завжди використовуються недорогі матеріали і елементи фурнітури, які відрізняються сумнівною якістю. Щоб виготовити такі меблі, компанії часто працюють собі в збиток і змушені використовувати сировину, що купується ними за низькою ціною. Купивши таку меблі, людина швидко переконується, що вона виглядає непривабливо і не вписується в загальну концепцію інтер'єру приміщення, має численні дефекти і вади, які обумовлені:

  • особливостями їх зовнішнього вигляду;
  • споживчими властивостями;
  • експлуатаційними характеристиками.

Після одного року використання дешевих диванів їх наповнювач збивається в грудки, їхоббивкамісцямипротирається, покриваєтьсяплямами, розривається, і виправити становище можетільки ремонт і перетяжка виробів, а цедодатковівитрати, якідоситьвідчутні для сімейного бюджету.

2. Цінність диванів визначається в першу чергу якістю обробки, складання та оздоблення. Для гарних меблів характерне використання повністю сухої деревини, яка не має будь-яких дефектів у вигляді виступаючих задирок, подряпин, патьоків клею і різних відколів. Якісні дивани відрізняє наявність міцного і стійкого каркаса з надійним покриттям, м'яких і зручних сидінь, на яких можна комфортно розміститися і відпочити.

3. Щоб перевірити якість збірки і упевнитися в добротності і надійності дивана, його відповідності прийнятим стандартам, зверніть увагу на кромку. Обов'язкова вимога — не повинна відразу «кидатися в очі» фурнітура (в хорошіх меблях вона непомітна при зовнішньому огляді), а торці деталей повинні бути обробленими і закритими.