Для батьків, чиї діти захоплюються футболом, дуже актуальне питання: як вибрати бутси? Адже всім хочеться, щоб їх дитина отримувала задоволення від гри в футбол, вдосконалював свої навички гравця, при цьому ризик отримання травми був максимально знижений. Ці бажання багато в чому залежать саме від правильної пари бутс, обраної під конкретні ігрові умови. Перш за все, бутси для футболу повинні володіти наступними якостями: легкість; міцність; жорстка, але при цьому гнучка підошва. У великому асортименті дитяче футбольне взуття в Soccerlife представлено за прийнятними цінами.

Заняття футболом в спортивній секції припускають цілорічний цикл тренувань. Це означає, що необхідно буде обзавестися декількома комплектами бутс для гри на різних покриттях. До того ж дитина росте, це означає, що купувати нову пару слід у міру потреби з обов'язковою приміркою перед покупкою.

Матеріал

Кращий матеріал, з якого роблять бутси – це шкіра. Хоча сьогодні можна купити хороші бутси зі шкірозамінника, головна перевага шкіри в тому, що вона здатна "влитися" під анатомічні особливості стопи свого володаря. Така важлива якість, як бутси по нозі, буде досягнуто через пару тренувань. Недоліком шкіряних бутс є те, що на мокрому полі вони швидко намокають і стають важкими. Тому доцільно купувати шкіряні бутси для штучного поля або гарного природного газону, коли гра проходить у відмінних погодних умовах. Синтетичний матеріал якраз більше підійде для гри і тренувань в не саму футбольну погоду.

Шипи

Заняття футболом в нашій країні припускають використання бутс в наступних умовах: природне трав'яне поле; штучний газон; футзал; земляне поле; зимовий час року. Оптимальна пара бутс вибирається відповідно до погодних умов і видом покриття. Як вибрати бутси для дитини, що тренується на натуральному полі? В цьому випадку підійдуть бутси з пластмасовими шипами. Якщо гра в футбол буде проходити в дощових умовах, слід надягати бутси з шипами, що мають металеві наконечники. Найчастіше тренування проходять на жорстких земляних полях з малою кількістю трави. Для таких умов правильно буде використовувати бутси з гумовими шипами. Як правило, це не зовсім бутси, а недорога синтетична взуття, яку так і називають – шиповки. Бутси для футзалу також повинні бути в арсеналі юного футболіста. Їх підошва не має шипів, зате на неї нанесений складний малюнок протектора, що перешкоджає ковзанню на плоскому покритті.