Як виростити здорову дитину? На початкових етапах її стан здоров'я та темпи розвитку визначаються правильним харчуванням. Причому вимоги до раціону змінюються досить швидко. Що потрібно малюкові у віці двох місяців? Це особливий для батьків період. Двомісячна дитина досить товариська і рухлива, спостерігається не стільки фізичний, скільки емоційний розвиток. У цей період зір поліпшується і малюк вчиться фокусувати погляд на обличчях мами і тата. Встановлюється зоровий контакт і дитина одаряє близьких першої посмішкою. До того ж, двомісячний малюк реагує на голоси, махає ручками і ніжками на радість батькам, а також повідомляє оточенню про свій стан різноманітними звуками. Дізнатися більше про фізичний, розумовий і емоційний розвиток дитини в 2 місяці можна на сайті https://friso.com.ua, тут же дорослі знайдуть корисні рекомендації по догляду. Що щодо годування?

Щоб забезпечити нормальний розвиток малюка, досить тримати його на грудному вигодовуванні. Воно проходить за вимогою самої дитини, без якогось вираженого режиму. Скільки молока споживає малюк? Його потреба в їжі зростає. Порція молока на добу тепер становить близько 750-850 мл.

Звичайно, не у всіх мам лактація проходить нормально. Через це молока перестає вистачати. Що робити в цьому випадку? Матері на допомогу приходить спеціальні молочні суміші. Хтось використовує їх в якості прикорму, хтось – вже як основне харчування. Важливо підібрати безпечну і багату на нутрієнти суміш, яка відповідає віку дитини.

Відповідне дитяче харчування є в асортименті Friso. Це голландський бренд, який знаменитий тим, що все молоко видобуває на власних фермах. Всі господарства розташовані на території Голландії в екологічно чистих районах. Бережна обробка сировини дозволяє зберегти її цінність. Додатково продукт насичується корисними мікроелементами та вітамінами, які потрібні для нормального розвитку організму.

Двомісячному малюку необхідно набрати близько 800г ваги і підрости на 3 см. Все це вимагає енергії. Материнське молоко може забезпечити дитину всіма необхідними для розвитку нутриентами. Його нестача легко компенсується дитячими сумішами. Головне, використовувати безпечне і багате на вітаміни харчування.