Moët & Chandon вже більше двох з половиною століть вважається видатним світовим виробником шампанських вин. Було засновано підприємство Клода Моет в далекому 1743 році. Сьогодні компанії належать виноградники, які розкинулися на площі понад тисячу гектар угідь. У наш час виробничі потужності підприємства дозволяють щорічно випускати понад 25 мільйонів пляшок ігристого напою.

Протягом тривалої історії свого існування шампанське моёт незмінно знаходилося в числі улюблених напоїв аристократичних кіл і осіб, які звикли зараховувати себе до привілейованого стану на всіх континентах. Однак, незважаючи на ту обставину, що винороби Moet & Chandon і сьогодні знаходяться в списках офіційних постачальників всіх дворів коронованих європейських осіб, це вино складно віднести до числа консервативних брендів. Це вино гідно було оцінено і маркізою де Помпадур, і на столах на світських прийомах всіх без винятку європейських столиць. Скрізь, де з'являлася коли-небудь пляшка цього елітного напою, мета переслідувалася одна - підкреслити важливість і ексклюзивність будь якого офіційного заходу. Така доля цього прославленого шампанського - бути прикрасою будь-якого столу і уособлювати собою достаток і вишуканість.

Історія цього бренду починалася з невеликих винних льохів в Еперне, що розташувалися в викопаних в вапнякових породах катакомбах ще на початку вісімнадцятого століття. Саме в цих підземеллях знаходяться на зберіганні досі мільйони пляшок вина. Одного разу, почавши свій тріумфальний хід по світу з французької провінції Шампань, в даний час цей ігристий напій доступний всім шанувальникам елітного шампанського на всіх континентах. Сьогодні придбати заповітну пляшку моёт можна на сайті спеціалізованого магазину навіть в Конотопі.