Смартфон для дитиниБездротовий зв'язок тепер є невід'ємним елементом для кожної людини. Тому не дивно, що діти в певному віці отримують свій перший телефон. Що потрібно шукати при купівлі дитячого телефону?

Навіщо дзвонити дитині?

Багато людей можуть вдаватися в питання, навіщо дитині мобільний телефон? Ці пристрої дуже часто вважаються причиною залежності від сучасних технологій. Кожен з нас, ймовірно, зустрічався з дітьми, чиї очі практично весь час звернені на екран смартфона. На цьому типі пристроїв ви можете встановити безліч ігор, які займають багато часу, використовують соціальні програми або Інтернет.

Природно, на додаток до потенційних негативних наслідків, як дитина, так і батьки, купуючи телефон, також отримують цілий ряд позитивних результатів. Якщо ви вирішите купити телефон в MTA, то цей пристрій, як і будь-який інший пристрій, надавати батькам постійний контакт з дитиною. Немає нічого простішого, ніж подзвонити своїй дитині, щоб дізнатися, де, наприклад, він зараз і що він робить. Для дитини мобільний телефон також може бути корисний під час можливих кризових ситуацій, оскільки він зможе зателефонувати, наприклад, батькам за допомогою.

Як діяти при виборі дитячого телефону?

Не можна заперечувати, що вибір мобільного телефону або смартфона для дитини - велика проблема. І у більшості, ймовірно, обмежений бюджет. Це нормально, тому що, перший телефон не повинен бути оснащений надмірною кількістю функцій. Якщо ми будемо вибирати телефон з дуже великими функціями й можливостями, існує ризик того, що наш маленький геній буде використовувати його в місце засоби зв'язку, наприклад, для ігор.

Звичайний мобільний телефон буде відмінним засобом для зв'язку з дитиною - шляхом голосові дзвінки або відправлення текстових повідомлень. В цьому випадку ми не будемо витрачати надто багато грошей і нервів. На які моделі я повинен звернути увагу?

Nokia 3310 (2017)

Ми купимо цей пристрій близько 1300 гривень. У ньому є 2,4-дюймовий кольоровий екран, а батарея може витримувати до місяця в режимі очікування. Тут є 2-мегапіксельна камера. На ньому так само встановлені культові гри, такі як Снейк. Веб-браузер Opera Mini може бути корисний для перегляда веб-сайтів.

Samsung Galaxy J5

Якщо дитина старше, можна вибирати з набагато більш просунутих пристроїв, такі як Samsung Galaxy J5. Смартфон, який коштує близько 5 тис.грн, працює під управлінням системи Android. Він має діагональ 5,2 дюйма, цією моделлю, безумовно, буде задоволений кожна дитина, яка любить фотографувати. Є дві 13-мегапіксельні камери (спереду і ззаду), а знімки з цього обладнання виходять дійсно на високому рівні.