Якщо ви розглядаєте проведення теста ДНК на батьківство, наслідки результату можуть змінити ваше життя. Таким чином, на перший план виходить прийняття інформованого рішення, де і як зробити аналіз ДНК. Самі основні питання, які виникають у людей:

Чи можна взяти зразки для тесту ДНК самостійно?

Так.Якщо ви здаєте зразки для тесту ДНК в клініці, зразки збираються таким же чином, як ви можете зробити самостійно. Деякі клініки досі можуть брати кров для тесту ДНК, але це інвазивна процедура. Сучасні лабораторії використовують букальний епітелій - мазки з рота на ватних паличках. Точність тесту однакова і не залежить від використовуваного матеріалу. Якщо слідувати інструкції, якість зразків для тесту ДНК, взятих в домашніх умовах, не відрізняється від взятих в клініці.

Якість тесту ДНК залежить від рівня лабораторії. Надійніше за все, щоб у лабораторії були міжнародні акредитації AABB, ISO - вони гарантують найвищі стандарти якості. Це означає, що ви можете бути на 100% впевнені в результатах тесту ДНК.

Скільки коштує тест ДНК на батьківство в Конотопі?

Вартість тесту ДНК на батьківство стартує від 4000 грн. На неї впливає кількість учасників, та який матеріал використовується - нестандартні зразки (кров, нігті, волосся) коштують додатково.

Як зробити аналіз ДНК на батьківство в Конотопі?

Коли мета аналізу ДНК - розвіяти сумніви, можна взяти в домашніх умовах мазки з рота на ватяних паличках і відправити в клініку, що спеціалізується на тестах ДНК. Деякі відправляють спеціальні набори з паличками, які можна замовити і вислати назад зразки.

Якщо тест ДНК потрібен для суду

У випадках, коли тест ДНК потрібен для суду, найкращим варіантом буде приїхати в клініку. У Києві та багатьох містах України є клініки, де кваліфікований медичний персонал візьме зразки з ідентифікацією особи для судового або досудового тесту ДНК. Аналіз для суду буде коштувати дорожче - від 7000 грн.

Інший доступний варіант - знайти лікаря або юриста, який візьме біоматеріал з оформленням протоколу і надішле в ДНК-центр.

Висновки - аналіз ДНК на батьківство в Конотопі

Довіряйте тільки медичним центрам, у яких є ліцензія МОЗ України.Краще, щоб це був спеціалізований генетичний центр, який має великий досвід в тестуванні ДНК. Надійним центром є медико-генетичний центр Мама Папа, філії якого є в більш ніж 20 міст України.

Відповіді на типові запитання про тест ДНК тут