Пропонуючи руку і серце, чоловік повинен подарувати дівчині золоту обручку і тільки після позитивної відповіді, пара разом вибирає обручку весільну. Дуже допоможе у виборі каталог весільних обручок. У ньому не тіки можна подивитися на фото весільних обручок, але і можна дізнатися ціни на обручки. Пройшовши за посиланням https://www.eurogold.ua/ukrasheniya-iz-zolota/vesilni-obruchki/, ви можете відвідати каталог мережі магазинів EUROGOLD і придбати обручки з білого золота дуже вигідно.

Це дуже відповідальний і зворушливий момент при підготовці до весілля. Спочатку здається, що ті самі кільця знайти не складно, але за сучасного великого вибору молодятам доводиться витрачати багато часу на цей процес. Ми підготували для вас кілька порад, які допоможуть при виборі обручок. Прочитайте нашу статтю і прийшовши в ювелірний магазин, ви будете знати, на що звернути увагу і підібрати ідеальний варіант.

На що необхідно звернути увагу, вибирая весільну обручку?

1 Вибір металу. Для початку, визначтеся з кольором обручок. Колір залежить від металу, з якого вони виготовлені. Весільні прикраси прийнято робити з червоного золота. Але мода на цьому не зупинилася і зараз в ювелірних магазинах зустрічаються обручки з жовтого, білого і комбінованого золота, рідше зустрічаються моделі з срібла. Крім критерію подобається/не подобається необхідно враховувати так само практичну сторону питання. Купуючи срібні кільця, запам'ятайте, вони м'якше золотих і щоб зберегти первісний вигляд, їх доведеться часто знімати. Але ціни на золоті обручки іноді дуже високі.

2 Вартість кілець. Зрозуміло, в ці незабутні і щасливі моменти життя не хочеться думати про такі приземлені речі, але... Якщо у вас не відкрито рахунок в банку на кілька сотень тисяч доларів, то занадто дорогу покупку ваш бюджет може не потягнути. Щоб не було непорозумінь, заздалегідь обговоріть з нареченою суму, яку ви зможете виділити на придбання обручок. Не турбуйтеся, якщо ціна весільної обручки не буде високою — любов не вимірюється в кількості грошей, витрачених на подарунок.