Розмитнення авто з СШАНедорогі американські автомобілі користуються величезним попитом в українських автолюбителів. Особливо після прийняття закону про зниження акцизного збору. Такі транспортні засоби нерідко купуються на популярних аукціонах Copart або IAAI. Далі в контейнерах вони переплавляються на територію України. Тут кожна американська машина піддається процедурі розмитнення. Без цієї процедури неможливо експлуатація транспортного засобу на території нашої країни. вартість розмитнення авто з сша безпосередньо залежить від вартості машини, об'єму й потужності двигуна, віку автомобіля, статусу власники (юридична або фізична особа).

Процедура розмитнення стандартно починається з попередньої декларації (ПД). Даний документ кожен власник авто отримує в Києві. Для цих цілей заводиться картка платника податків. Її оформлює митний брокер на основі ІПН та копій паспорта. Також для отримання ПД потрібні такі документи, як купча, технічний паспорт транспортного засобу, довідка відповідності стандартам ЄВРО 5. Попередня декларація дає можливість іноземному автомобілю без проблем перетнути кордон з метою подальшого розмитнення, а людинї приступити до виконання подальших дій.

В даний час кожен власник американського транспортного засобу може скористатися двома способами розмитнення. Йому під силу оформити автомобіль на юридичну або фізичну особу. Перший варіант – відмінний спосіб позбавити себе від паперової тяганини. Він передбачає послуги спеціальних юридичних осіб, які займаються митним оформленням «іноземця». У професіоналів дана процедура стандартно займає максимум 2 робочих дня. Далі щасливий власник отримує на руки повний пакет документів. Компанія Empire Auto Transportation Group надає громадянам нашої країни компетентні послуги по розмитненню транспортних засобів, доставки авто з Америки, придбання машин на аукціонах. Скористатися послугами цієї установи може будь-який зацікавлений чоловік. Для цього йому потрібно лише звернутися на офіційний сайт цих професіоналів.

Займатися розмитненням автомобіля з США цілком можна й самостійно. Однак фізичній особі на це доведеться витратити набагато більше часу та сил. Одним із значних мінусів даного способу можна назвати самостійне проходження кордону. Ця процедура займає левову частку часу. Головною перевагою ж може бути лише отриманий у ході розмитнення досвід.