Будь-якому підприємцю, що розміщував самостійно в мережі інтернет оголошення комерційного характеру, доводилося стикатися з неефективністю подібної контекстної реклами. Одна справа, якщо ваша рекламна кампанія в гуглі або Яндексі просто не принесла ніяких результатів, але абсолютно інша річ, якщо мова йде про марно витрачений час і величезні марно виплачені суми. Якщо замовлене просування не виправдало ваших очікувань і не принесло ніяких плодів, слід ретельно шукати причини невдач. Для цих цілей і існує послуга аудиту РК.

Замовити аудит рекламної кампанії на https://ppc-profy.com/ необхідно, щоб розуміти правильність її налаштувань і в разі необхідності відкоригувати їх:

- зробити структуру оголошень РК простою і зрозумілою для цілеспрямованої аудиторії;

- відкоригувати геотаргетінгові настройки, які повинні знаходитися у відповідності з географічними рамками проведення компанії; - опрацювати семантичне ядро ​​оголошення для максимальної відповідності пошуковим запитам;

- перевірити ключові слова на предмет релевантності до рекламованих товарів або послуг;

- перевірити коректність обрання гаджету для відображення рекламного оголошення: для певних товарних категорій в якості пріоритетного пристрою краще скористатися смартфоном, десктопом або планшетом;

- обрати правильний майданчик з якісним трафіком для показу рекламного банера;

- перевірити коректність статевовікових налаштувань для пошуку свого цільового клієнта;

- проаналізувати пошукові запити на предмет виявлення корисних або непотрібних фраз;

- відкоригувати оголошення відповідно до запитів;

- налаштувати розширення оголошень з максимальною додатковою інформацією для клієнта;

- перевірити адекватність ставок у фахівців компанії PPC Profy;

- синхронізувати з аналітичними системами, налаштувавши і імпортувавши мету і завдання, щоб об'єктивно оцінити рентабельність вашої рекламної кампанії.