Юридична компанія ЮВ ГАРАНТ пропонує Вам юридичні консультації у Львові за доступними цінами. Наша компанія містить у собі висококваліфікованих відповідальних юристів, що знають свою справу та мають багатий досвід роботи із чинними законами України та міжнародними документами та загальновизнаними документами. Професійність та результативність - ось головні якості наших юристів. Головна мета роботи приватного підприємства - це отримання найвигіднішого рішення для наших клієнтів. Суворе дотримання правил конфіденційності та захисту особистої інформації гарантується кожному клієнту. Адреса розташування нашої компанії розміщена на сайті. Також Ви можете ознайомитися із розкладом робочих годин, але за необхідності ми назначаємо зустріч у найбільш зручний для Вас час. Основні напрямки нашої роботи - це юридична підтримка бізнесу та бухгалтерський аутосорсинг підприємств малого та середнього бізнесу, що проводиться дистанційно. Для громадянського населення передбачені послуги правової допомоги з питань, що стосуються усіх галузей права.

Трудові відносини

Безперечно, одним з найпопулярніших питань сучасності є урегулювання трудових суперечок. На сайті http://uv-garant.com.ua/ вам допоможуть у вирішенні трудових спорів . Під час працевлаштування перед працівником та роботодавцем часто виникають питання, які не завжди вдається врегулювати самостійно. Найчастіше такі спори постають внаслідок невиконання чи недотримання вимог, викладених у трудовому договорі. Трудове право України передбачає розгляд таких справ у судах та спеціальних комісіях з трудових спорів. Популярними причинами виникнення непорозумінь є:

  • відмова у працевлаштуванні без вагомих причин;
  • укладання цивільно-правових документів замість трудових, що впливає на основні аспекти праці;
  • безпідставне звільнення з посади;
  • некоректна виплата заробітної платні;
  • відмова у наданні пільг, необхідних послуг та передбачених законодавством відпусток;
  • порушення санітарно-гігієнічних та технічних норм на робочому місці;
  • відсутність передбаченої законом атестації робочих місць.

Насамперед, у таких суперечках вкрай необхідна юридична допомога. Якщо Ви бажаєте працювати в необхідних, гідних умовах, отримувати достойну заробітну плату, мати необхідний соціальний пакет та розраховувати на свої права, звертайтеся до нас за консультацією саме зараз. Юрист, що займається трудовими питаннями, допоможе Вам скласти правильний трудовий договір, що задовольнить усі Ваші права та обов'язки. Не зволікайте, адже Ви маєте право на гідне життя, згідному законодавству.