Багато хто прагне заробляти гарні гроші та мати роботу, що буде приносити задоволення. Проте не у всіх це виходить. Та не варто зупинятися на шляху до своєї мрії. Якщо в вас є бажання стати одним із найкращих спеціалістів у сфері ІТ, тоді вам варто ознайомитися із навчальною програмою центра «DAN.IT education».

Навчання відбувається за ізраїльською методикою, яка використовується для навчання військових у сфері ІТ. Тут ви навчитеся швидко вирішувати конкретні задачі, злагоджено працювати у команді. Також у вас є чудова можливість покращити свої знання з англійської. Адже вивчення технічної та ділової іноземної мови є невід’ємною частиною успішного навчання. Навіть якщо у вас не має жодних знань у сфері ІТ, проте ви маєте велике бажання, обов’язково завітайте у навчальний центр «DAN.IT education», про який більш детальну інформацію ви знайдете на офіційному сайті dan-it.com.ua.

Для початку навчання у центрі, який знаходиться у Києві, вам необхідно буде залишити заявку на сайті або по телефону. Після цього вас буде запрошено на безкоштовну консультацію із менеджером для того, щоб ви змогли для себе вирішити певні питання та визначити програму, за якою будете продовжувати навчання. Згодом вас запросять пройти спеціально підготовлений тест. По завершенню такої процедури ви зможете подати документи та приступити до навчання.

У класі навчаються 2-5 осіб. Така групова робота спрямована на отримання певних навичок для подальшої успішної співпраці з майбутніми колегами. Не зважаючи на те, що навчання проходить у груповій формі, викладач встигає однаково приділити увагу всім студентам.

Головна особливість навчання у центрі «DAN.IT education» - це відсутність будь-яких лекцій. Викладач надасть вам всю необхідну теорію. Проте опановувати її прийдеться самостійно за допомогою спеціально підготовлених інструкцій та відео. В аудиторії вам буде запропоновано під наглядом викладача застосовувати отримані знання. Адже у класі буде тільки практика. Звичайно, буде важко, проте результат вас приємно вразить. Паралельно з основною програмою у вас буде чудова можливість пройти модуль з навичок самопрезентації, стратегії спілкування з роботодавцем та клієнтом, рекомендацій щодо резюме та проходження співбесіди. У стінах навчального центра ви отримаєте всі необхідні навички для того, щоб стати першокласним ІТ-спеціалістом.