Кожна сім'я мріє, щоб їх будинок був для всіх членів сім'ї місцем затишку і відпочинку. Тому, при виборі обробки, на окрему увагу вимагає вибір статі і його обробка. Великої популярності набирає шліфування паркету перед покриттям його лаком. Це необхідний процес підготовки підлоги до нанесення масла, лаку або фарби. Особливо якщо враховувати, що самі паркетні дошки мають нерівні покриття і перед нанесенням наступних матеріалів вимагають шліфування паркету.

У чому особливість шліфування паркету?

Як вже було сказано раніше, шліфування паркету необхідна для того, щоб підготувати поверхню до наступних етапів покриття. Вважається, що шліфування паркету робота не дуже важка, і кожен при бажанні може з нею впорається. Але вся заковика в тому, що опанувати майстерністю шліфування підлоги можна при наявності спеціальних знань і інструментів. Іншими словами, тільки фахівці можуть на належному рівні зробити свою роботу і відшліфувати підлогу.

Саме тому компанія «Оскар» пропонує і надає послуги шліфування підлоги і паркету в тому числі. Кваліфіковані фахівці працюють тільки з кращими інструментами, щоб результат роботи був якісний. Майстри використовують якісний і перевірений матеріал нового покоління. Таким чином професіоналізм і якість роботи гарантовано. До того ж, цінова політика шліфування підлог досить лояльна. Клієнт може самостійно вибрати рівень робіт: економний або професійний. В такому випадку, вартість послуг буде трохи відрізнятися, але це ніяк не вплине на якість робіт і час їх виконання. Клієнтам також не доведеться довго прибирати сміття, адже майстри залишають після себе досить чисте приміщення, щоб не створювати додаткових незручностей своїм клієнтам.

Монтаж фанери як альтернатива паркетній покриттю

Не менш популярна послуга серед клієнтів це монтаж фанери. При цьому фахівці компанії «Оскар» зроблять свою роботу на високому рівні. Всі необхідні матеріали для монтажу і установки фанерного покриття можна знайти в інтернет-магазині. Ціна укладання фанери на підлогу вказана на сайті https://oscar-parquet.com.ua/. На початкових етапах підлогу готується до укладання фанерною дошки. При цьому початкове покриття будь воно дерев'яним або бетонним не грає особливої ​​ролі. Фахівці виконають свою роботу на найвищому рівні. При цьому укладання і монтаж фанери може стати відмінним альтернативним варіантом паркетній покриттю. Фанера як матеріал коштує дешевше але нічим не гірше паркету, а правильно відшліфована і укладена на підлогу виглядає не менш гідно ніж паркет.