На будь-яке дитяче свято - будь то хрестини, дитячий день народження або інше особливе свято - кожному з батьків хочеться обдарувати дитину хоча б частинкою чарівництва і казки. Адже наступ чергового дня народження відображає поступове дорослішання вашого малюка, а скоро він стане зовсім дорослим. Саме з цієї причини батькам так хочеться дарувати своїм дітям побільше радісних спогадів. Згадайте, який подарунок (звичайно, крім машинки чи ляльки) ви очікували найбільше побачити на своїх іменинах? Напевно, це були солодощі у вигляді торта, цукерок або тістечок.

Сьогодні модним трендом серед батьків є замовлення тортів на різні сімейні торжества на http://exclusive-cake.com/product-category/torty/detskie/ - торт на хрестини або дитячий день народження, весільну церемонію або ювілей. Колись солодке святкове частування випікалося мамою або бабусею, а ми захоплювалися простим кремовим написом «З Днем Народження!». У наше століття далеко не кожен у своєму розпорядженні має достатній вільний час, щоб займатися випічкою святкових тортів або пирогів. Та й самі домашні частування у сучасної дітвори вже не в змозі викликати подібного захоплення. Вибираючи на сімейне торжество торт, особливо для дітвори, потрібно пам'ятати, що вибирати його слід також ретельно, як і інші елементи дитячого щоденного харчування.

Для кожної дитини головною складовою будь-якого торта є його зовнішнє оформлення. Дітвора отримує величезне задоволення від поїдання всіх декоративних елементів: квіточок, кошичків і т.д., звичайно, крім свічок. Прекрасною ідеєю буде подарунок торта для хлопчика в формі казкової гоночної машинки або футбольного м'яча, а для дівчинки - у вигляді чарівного будиночку для ляльки або чудової квіткової галявини. Для зовсім маленького малюка можна замовити торт, прикрашений цукровою або шоколадною фігуркою казкового або мультяшного героя. Вибираючи солодкий подарунок, крім прикрас важливо не забувати про начинку та інгредієнти, що входять в рецепт торта. Адже навіть найкрасивішому, але неїстівному десерту не під силу принести задоволення дітлахам.