Квартира – це складна інженерно-технічна споруда з безліччю конструкцій, комунікацій і обладнанням. З появою правил з ведення реєстру об'єктів капітального будівництва технічний облік нерухомості був розділений на дві частини, які включають інвентаризацію квартир з оформленням технічного паспорта та кадастровий облік об'єкта в цілях реєстрації прав. Паспорт, отриманий в результаті інвентаризації, залишається актуальним документом для звернення в державні органи та отримання дозвільних документів. Вам необхідно отримати технічний паспорт на квартиру, тоді переходьте за посиланням a-bti.com/ua, де вам швидко допоможуть вирішити проблему.

Технічний паспорт БТІ

Що це за документ?

Техпаспорт на квартиру містить інформацію про розташування, технічний стан, благоустрій квартири, дає можливість визначити граничну потужність електрообладнання, отримати відомості про опалювальні прилади, матеріал стін будівель, підлоги, що допоможе у випадку ремонту. Потребу і необхідність в отриманні цього документа зберігається при зверненні до суду, до нотаріуса, в органи місцевої влади. У паспорті зазначаються фактичні параметри квартири, площа, висота стін, об'єм приміщення. Це дає можливість порівняти заміряні параметри з проектними, що важливо в разі судового спору з забудовником житлового будинку.

Велике значення він має в суді для правильного визначення держмита при розгляді позовної заяви, оскільки містить оцінку квартири. Визначення вартості приміщення важливо і для оформлення нотаріальних документів, зокрема, свідоцтва про спадщину, договорів відчуження квартири, ренти, іпотеки, де оцінка квартири вкрай важлива. Наявність техпаспорту допоможе отримати компенсацію, усунути недоробки в квартирі, а при необхідності, розірвати договір. Крім того, без цієї інформації неможливо визначити суму тарифу за оформлення нотаріального документа, що залежить від ціни майна. Не обійтися без технічного паспорта у разі капітального ремонту, перепланування квартири, при перекладі житлового приміщення в нежитлове, при оформленні введення квартири в експлуатацію після перепланування або реконструкції, або її прийнятті у житловий фонд. Тільки точне опис приміщень, планування квартири, її характеристик при необхідності дає можливість в повній мірі захистити майнові права власника.