Наркоманія негативно впливає на здоров'я, зменшує тривалість життя людини, яка страждає від цієї залежності. Хвороба руйнує психіку, важливі складові особистості, роблячи неможливими будь-які нормальні контакти з соціумом. Для ефективного лікування від наркотичної залежності важливо зачіпати не лише фізіологічну, психологічну сторону питання, але також духовний аспект, так як повноцінне одужання – це повернення до повноцінного життя, в якій немає страху знову зірватися.

Бажаєте позбутися від залежності? Відвідайте сайт кліники Кадирова на http://narko-centr.com.ua/uk/likuvannya-narkomanii/, де ви дізнаєтесь як це зробити.

Крок перший: почати діяти

Як тільки ви помітили, з'ясували, що ваша близька людина вживає наркотики, потрібно відразу починати діяти. Самообману тут не місце: «один раз покурив і сказав, що більше не буде». Як тільки людина спробувала наркотики, все – процес почався. Проблема вже існує. Чим раніше почати діяти, тим швидше і простіше зможете домогтися результатів, тим менше наслідків залишить після себе наркоманія.

Крок другий: вибрати клініку

Вивчіть сайти декількох клінік і зверніть увагу на наступне:

Адреса клініки повинен відповідати адресі, що зазначена в ліцензії на медичну практику.

Час існування клініки більше трьох років – це говорить про непогану репутацію та вміння працювати. Клініки-одноденки закриваються в перші два роки. Але ви можете довірити вирішення вашоі проблеми кліниці Кадирова. Ознайомитися з пропозицією кліники можна на http://narko-centr.com.ua/uk/

Зателефонуйте в клінику і дізнайтеся, чи можна відвідати лікаря без пацієнта. Якщо так, це добре. Ви самі все заздалегідь побачите. В нашій клініці ви, наприклад, можете отримати безкоштовно очну консультацію у нарколога та відвідати батьківські групи, де можна поспілкуватися з батьками тих, хто у нас лікується від наркоманії.