Глобалізаційні процеси в економіці роблять послугу доставки вантажів надзвичайно затребуваною. Багато компаній налагоджують поставки товарів з-за кордону, експортують власну продукцію. Для реалізації цих цілей потрібна перевірена і надійна логістична компанія, яка здійснить швидке і безпечне перевезення вантажів. При виборі, слід враховувати безліч чинників.

Напрямки перевезень

Важливо переконатися, що країни, з якими вам необхідно налагодити стабільне транспортне сполучення, є в переліку мувінгової компанії. Навіть якщо вас цікавить один конкретний напрямок, краще співпрацювати з великою організацією, яка береться за перевезення вантажів у велику кількість країн. Цілком ймовірно, що з розвитком бізнесу, ви будете освоювати нові ринки. В такому випадку, вам не доведеться міняти партнера.

Способи транспортування

Дізнайтеся, як саме компанія буде перевозити вантажі. Чим більше способів транспортне агентство може запропонувати, тим зручніше з ним співпрацювати. Найпопулярніші послуги:

  • автоперевезення;
  • транспортування літаком;
  • доставка кораблем.

Обов'язково в переліку послуг повинні бути автомобільні перевезення. Така доставка відмінно підходить для співпраці з сусідніми країнами. Автомобілі не прив'язані до графіка і визначеним маршрутом. Вони більш мобільні та маневрені. З їх допомогою можна доставляти товари в будь-яке місто.

Важливо, щоб при необхідності компанія могла організувати перевезення вантажу по повітрю. Цілком ймовірно, що вам буде потрібно екстрена доставка з віддаленого пункту. Враховуйте, що транспортувати таким шляхом можна тільки стандартні і порівняно невеликі вантажі. Вартість буде немаленькою.

Перевезення по морю буде потрібним, якщо вам важливіше заощадити гроші, а не час. На кораблях можна переплавляти практично будь-який товар.

Дуже добре, якщо компанією передбачені перевезення збірних вантажів. Така послуга буде потрібна в тому випадку, якщо потрібно буде відправити невелику партію товару. Вам не доведеться переплачувати за пусте місце в кузові.

Додаткові послуги

Важливо, щоб транспортна компанія передбачала страхування вантажу. Якщо ви замовили цінні товари або велику партію, не можна допустити втрату або пошкодження товару. Звичайно, в разі далекого маршруту ризики втратити велику суму сильно зростають. Знизити їх дозволяє страхування.

Також потрібно, щоб компанія самостійно проводила розмитнення, оформлення документів.