Час і гроші - речі, які цінують.

Досвід і майстерність - якості, які поважають.

Надійність і безпека - то, що вселяє довіру.

А в сукупності - це переваги, які отримують як покупці, так і продавці, ведучи свій автомобільний бізнес на просторах електронної торгової площадки https://avtopro.ua.

Компанія Авто.Про - лідер в автомобільній комерції

Авто.Про отримала заслужене визнання і опинилася серед лідерів в електронній торгівлі в області автозапчастин. Незважаючи на «молодість» компанії, досвід програмістів, кваліфікований персонал і відданість своїй справі керівників змогли швидко підняти її на високий рівень.

Як доказ можна навести цифри: на сьогоднішній день Авто.Про втілює в дію понад 1500 різних завдань, організовує Работа 2000 продавцям і 70 000 відвідувачам, надає майже 500 мільйонів автозапчастин, обробляє близько 4000 запитів. Все це здійснюється завдяки 25 серверів, 250 Гб бази даних і 1500 Гб сховища.

А у вересні цього року в Одесі компанія організувала і провела грандіозний автомобільний бізнес-форум «Avto.Pro Інновації 2016» масштабного рівня. Основною метою заходу було привернення учасників автомобільного ринку до взаємовигідної співпраці з великими відомими світовими компаніями для оптимізації розвиток свого бізнесу.

На конференції були представлені гравці, яких зібрала єдина платформа Авто.Про. Це продавці автозапчастин, страхові компанії, СТО; служба доставки, представники сфери логістики, програмного забезпечення, банку, юридичних компаній та інші.

Переваги маркетплейсу Авто.Про

Торговий майданчик Avto.pro допомагає зустрітися покупцям і продавцям в одному місці і в один час, а також надає їм ряд вигідних пропозицій. Основоположним проекту є спеціально розроблений каталог автозапчастин, інтуїтивно-зрозумілий всім учасникам ринку.

До слова, саме на одеському бізнес-форумі та пройшла презентація даного каталогу. Представники Авто.Про акцентування уваги на те, що він повинен бути якісним, доступним у використанні і ефективно-які продають.

Головними сильними сторонами маркетплейсу Авто.Про є:

  • велика кількість зареєстрованих покупців і відвідувачів
  • прийнятні ціни
  • зручний пошук необхідних товарів
  • зрозумілий дизайн
  • створення якісного каталогу запчастин
  • безпеку скоєних транзакцій
  • висока конверсія
  • швидке оформлення замовлення
  • економія часу і грошей
  • взаємовигідне співробітництво покупця і продавця

Торговий майданчик Авто.Про включає величезний комплекс послуг: надає інформацію про товари і компаніях продавців, займається залучення покупців, оформляє замовлення, проводить оплату, організовує доставку і т.д.

Тим самим допомагає всім її учасникам, створює комфортні умови, дозволяє вигідно здійснювати покупки.

Користуватися таким меркетплейсом вигідно, швидко і результативно. Отже, компанія Авто.Про в черговий раз підтвердила свою майстерність і першість.