Маніпулятор Львів – це сучасна розробка, провідні російські, європейські та північноамериканські виробники спеціалізуються на випуску крано-манипуляторных установок даного типу. Головна відмінність гідравлічного маніпулятора від «воровайки» в конструкції стріли. Стріла гідроманіпулятора складається з розсувних секцій. Гак прикріплений до крайньої секції стріли.

Плюси гідравлічних маніпуляторів:

 - Вантаж не розгойдується під час завантаження і розвантаження машини, що важливо в роботі з габаритом.

 - При транспортуванні стріла компактно складається і розміщується впоперек борту автокрана. Завдяки цій особливості автокран може транспортувати габаритний, нестандартний вантаж.

 - Конструкція стріли дозволяє змінювати кут нахилу її секцій. Таким чином, вантаж можна переміщувати з допомогою всієї стріли, так і окремими її секціями.

 - Деякі види додаткових насадок (наприклад, для екскаваторних або бурових робіт) сконструйовані спеціально для гідравлічних маніпуляторів.

 - Гідравлічні маніпулятори оснащені спеціальними пристосуваннями і захопленнями: одні ефективні в вантаження цегли у піддонах, інші – незамінні під час робіт з трубами і бордюрним каменем.

 

 - При необхідності гідравлічний кран легко переробити в тросовий, додатково встановивши лебідку.