Якщо Ви взяли собі за ціль створити нові, ідеальні умови для життя, то невід’ємним елементом для створення затишку та комфорту є бездоганна підлога. Оскар паркет-компанія пропонує Вам якісне шліфування дошки для підлоги. Вартість виконаних робіт починається з позначки 45 грн. Для того, щоб Ваша підлога послугувала Вам протягом багатьох років, то купівлі та установки дошки недостатньо. Варто також подбати про її шліфування. Усі матеріали та суміші повинні бути суворо якісними, щоб не зіпсувати підлогу. Це відомий усім факт, що перед тим, як покрити підлогу лаком треба ретельно її відшліфувати. Якщо не завершити обробку підлоги до кінця, то строк її експлуатації зменшиться у кілька разів. Здавалося б, що шліфування не така вже складна та коштовна робота, але чомусь дуже часто люди нехтують цим важливим моментом.

Компанія «Оскар» оснащена лише сучасним професіональним обладнанням. Уся продукція, яку ми використовуємо, перевірена нашими професіоналами протягом тривалого часу. Усі роботи виконуються максимально швидко та за мінімальною ціною. Але не варто занадто економити, адже підлога має витримувати максимальні навантаження та механічні ушкодження. Робітники будівельної сфери виїжджають задля виконання робіт у Львів, Тернопіль, Луцьк та Рівне та інші міста України. Якісне шліфування та покриття лаком гарантує Вам стійкість підлоги до вологості. Також ціна на монтаж паркетної дошки вказана на сайті https://oscar-parquet.com.ua/ . Паркет почали монтажувати у будівлі ще у часи готичної Європи, тобто наприкінці 13 століття. Тоді паркет іще зароджувався і виглядав достатньо грубим. Більшої естетичності це покриття отримало у Росії у 16 столітті. На той час вже використовувався художній, щитовий та штучний паркет. Основними матеріалами для виконання слугували дуб та сосна, фіксували таку підлогу за допомогою вапна змішаного зі смолою. Так як на той час у країні було популярним різьблення по дереву, виник новий вид – художній паркет с усілякими вирізьбленими візерунками. На даному етапі розвитку основними матеріалами для виготовлення є дуб, сосна, ясень, береза, клен, а також тропічні дерева – бамбук, червоне дерево, мербау та венге. Компанія Оскар-паркет має досконалі вміння у виготовленні, монтажі та укладанні паркету.

Ми справжні майстри своєї справи та лідери серед безлічі конкурентів. Наші ціни є оптимальними і доступними для кожного клієнта, тому будьте впевнені, що співвідношення якості виконання робіт та ціни обов’язково Вам сподобається. Оформити заявку Ви можете на нашому сайті саме зараз!