Бажаєте зробити ремонт, але не знаєте з чого почати? Досвідчена команда спеціалістів NVB Architects допоможе Вам створити затишок та нову атмосферу. Не згайте свій шанс почати нове життя, адже кожному з нас іноді набридає усе, що оточує кожен день. Ми беремося за роботу будь-якої складності. Стиль, у якому буде виконаний ремонт може бути будь-яким. Зазвичай ми працюємо у класичному та мінімалістичному стилі, у стилі хай-тек та функціоналізму. Приклади зроблених нами ремонтів викладено у портфоліо на нашому сайті. Ви можете продивитися дизайн уже готових робіт та обрати щось для себе. При необхідності ми зробимо кінцеві корективи та спроектуємо макет майбутньої оселі. Класичний дизайн інтер’єру надзвичайно популярний у світі дизайну у наш час. До класики відносять традиційні форми та пропорції.

Класика – це те, що є сучасним зараз ту буде популярним завжди. Такий дизайн ніколи не вийде з моди, буде завжди залишатися у тренді. Цей стиль з’явився у Європі ще у 18 столітті. До цього різновиду можна віднести відоме усім бароко та рококо, ампір і класицизм. Усі ці стилі мають певні особливості у різних країнах світу. Справжній класичний стиль містить у собі симетричні форми, кольорову гамму пастельних кольорів, максимально прості речі. Така оселя наче шепче про заможність та розкішність життя хазяїв. Усі матеріали повинні бути натуральними та екологічними. Меблі повинні бути стриманими та природних кольорів. Невід’ємним елементом стане камін у вітальні. Ремонт квартири у Львові можна замовити на сайті http://nvb-architects.com.ua/ . Згідно проекту наші досвідчені будівельники втілять Вашу мрію у життя. Ціна на виконання робіт залежить від обсягу, матеріали купуються окремо. Ремонт може бути на звичайному косметичному рівні, а також повна перебудова оселі з капітальним ремонтом. Будь-яка робота почнеться зі складання кошторису. Після цього буде наступний важливий етап – підготовка робочих поверхонь. Наступне – заміна електрики за необхідності, після чого приступають до виконання основних робіт. Заможні власники домівки можуть дозволити собі провести елітний ремонт, або євроремонт.

До кожного клієнта працівники нашої студії мають індивідуальний підхід, адже кожний випадок має свої особливості. Перед початком роботи будуть враховані усі необхідні нюанси, адже ми справжні професіонали своєї справи. Ви маєте шанс повністю переконструювати свою будівлю саме зараз за приємними цінами. Зробити це досить просто, варто лише звернутися до наших менеджерів онлайн і скласти заявку!