Коли ви вирішили придбати квартиру чи зробити омріяний ремонт, вам здається, що найкращим варіантом буде обрати все найдорожче. Проте це помилкове твердження. Найголовніше у дизайні вашого нового інтер’єру – це дотримання певного стилю. Перше, що дозволить зберегти цей стиль, міжкімнатні двері з деревини. Не важливо, який у вас сімейний бюджет, дерев’яні двері завжди превалюють в українських будинках. Міжкімнатні двері зі склом характеризуються своїм особливим шармом, елегантністю, витонченістю та привабливою ціною.

Говорячи про переваги цього продукту, хочеться згадати про його надзвичайну якість. Адже вироби з вільхи, дуба чи сосни є надійними та довговічними. Ці матеріали вважаються екологічно чистими. Що це означає? Що ні природа, ні ваш дім не будуть страждати. Матеріали з хвої додають вашим дверям краси та елегантності у зовнішньому вигляді. За допомогою вигнутих ліній, дотримання геометричних форм, прагнення до ідеалу, виріб має свою родзинку у зовнішньому вигляді, яку ні з чим не сплутати.

Компанія «Левгурт» пропонує вашій увазі широкий асортимент продукції. Це можуть бути вироби зі склу, глухі, класичні міжкімнатні двері. Ви можете обрати колір лакового покриття, параметри, час, до якого треба виготовити двері, форму, сировину, стиль, дизайн тощо. Від цього залежатиме ціна виробу, який ви обрали для себе. Ми це називаємо «індивідуальними характеристиками». Також до них входить лиштва, вставки зі скла, малюнки та візерунки.

Скляні двері мають свої переваги. По-перше, вони розширюють ваше приміщення візуально. Це відбувається за рахунок того, що крізь них добре проходить освітлення, яке падає на всю кімнату. По-друге, ми ніколи не використовуємо однорідне скло. Навіть туту вам представлено широкий вибір. Скло може бути кольоровим, затемненим, матовим чи навіть прозорим. Окрім того, ви можете захотіти вітраж та обрати собі той, що прийде до смаку. Але не забуваймо про стиль, якого треба дотримуватися. По-третє, різномаїття методів та методик декорування матеріалу. Ви обираєте покриття плівки, наявність чи відсутність малюнка, напилення, обрамлення із каменю.

Товари мають невисоку ціну, її ще називають економною. Так сталося через те, що ми виготовляємо та просуваємо продукти лише власного виробництва. Це гарантує зовнішній вигляд дверей, які ви не знайдете в жодного сусіда. Ми прагнемо до естетичних форм, геометричних фігур, вигнутих ліній.

Прикрашаємо вироби зі скла ми такими методиками: матування, додавання металевих вставок (хром, позолота, бронза), фацет. Основою під будь-який візерунок ми беремо вільху, сосну чи дуб. Для стійкості та гарантованої надійності продукту ми покриваємо його спеціальним лаком. Вони природних кольорів, а відтінки варіюються. На сайті http://levhurt.com.ua/ ви можете купити сучасні міжкімнатні двері.

Наша доставка працює у найбільших центрах України: Львів, Київ, Харків. Проте ми можемо надати ці послуги і в інші міста. Окрім цього, ми одразу вмонтовуємо вам конструкцію.