меблі у Києві на замовлення

Не часто, але кожен власник квартири замислюється про зміну обстановки, зокрема про заміну старих меблів. Зазвичай обирають найекономічніший варіант, в теж час самий ненадійний. Економимо час і гроші, йдемо в найближчий магазин, купуємо відразу і дешево. Меблі в таких магазинах найпростіші і якість, відповідно, на низькому рівні. Ці меблі штампуються масово, виробники економлять на матеріалах, дизайні і функціоналі.

Можна обрати стандартні меблі з фірмових магазинів вітчизняних виробників. Цей варіант буде дорожче, але й пропонується більш якісніший товар. Виробляються масово, але якість підтримується на гідному рівні. Марка і бренд зобов'язують контролювати якість, інакше ніяк. Ціни, часто завищені і терміни теж не маленькі. Дизайн і функціональність, прийнятні для більшості покупців, широкий асортимент матеріалів та комплектуючих.

З мінусів можна виділити прив'язку до стандартів і норм виробника. Можна обійти всі магазини, переглянути всі сайти, каталоги, але не знайти підходящий варіант. Іноді можна зробити нестандартний варіант, але з націнкою в 50-100%.

Тоді обирають альтернативу меблі у Києві на замовлення, за індивідуальним проектом. Ціна і якість цілком залежить від обраного виробника і ваших запитів. Неповторний дизайн і повна відповідність побажанням клієнта. Терміни зазвичай прийнятні – тиждень або місяць, все залежить від масштабу підприємства виробника.

Замовивши меблі на замовлення клієнт отримує багато переваг.

Ціна швидко забувається, а якісні меблі довго використовуються. Не поспішайте купувати найдешевший варіант. Стандартна меблі підходять не всім, але багатьом. Якщо потрібна проста тумба для офісу або письмовий стіл, то не потрібно вигадувати для цього дизайн і складати індивідуальний проект. Ніщо так не радує, як створення власної кухні. Такої немає більше ні про кого! Такої, про яку ви мріяли! Створеної господинею будинка або за її активної участі. Нестандартні приміщення вимагають нестандартних меблів. Хочете затишності і функціональності, краси і практичності? А Ваша квартира складається з маленької кухні, вузького коридору і кімнат п'ятикутної форми, тоді меблі за замовленням - ваш вибір. Кожен куточок простору буде зайнятий функціональними меблями, при цьому не буде відчуття заставленої кімнати. З дизайнером або майстром обговоріть деталі майбутніх меблів.