Зараз мабуть, нічого зручнішого за рюкзаки не придумали. Рюкзак звільняє ваші руки, залишаючи можливість користуватися камерою, навігатором або картою прямо на ходу. Якщо ви любите подорожувати і якщо вам потрібен рюкзак для цього, не полінуйтеся дізнатися, як його правильно вибрати. Хороший рюкзак гармонійно розподіляє вагу між плечима і стегнами, віддаючи перевагу останнім, таким чином, навіть багатогодинна ходьба з ним стає не такою вже і складною

Професіонали стверджують, що при виборі рюкзака важливо пам'ятати: чим він дорожчий, тим краще сидить на спині, отже, тим комфортніше з ним пересуватися. Однозначно, що купівля туристичного рюкзака завжди є пошуком компромісу між максимальною зручністю і мінімальною ціною.

Важливо, щоб його поясний ремінь був зручним для подорожей, щоб він мав широкі зігнуті поясні подушки і велику пряжку, що миттєво відкривається і дозволяє швидко рюкзак зняти. Можна вибрати рюкзак з великою кількістю зовнішніх і внутрішніх кишень, в яких з легкістю помістяться усі ваші косметички, рушники, фотокамери і тисяча інших дрібниць, які залишатимуться в легкому доступі під рукою. Якщо немає необхідності нести рюкзак на плечах, лямки і пояс деяких рюкзаків можна сховати, перетворивши його на зручну сумку.

Деякі рюкзаки більшого розміру, призначені для активних та тривалих подорожей, вміщують в себе маленький рюкзак у вигляді великої зовнішньої кишені, яку можна відстебнути і використати окремо. Також існують моделі зі з’ємним верхнім клапаном, який за декілька секунд трансформується в досить зручну поясну сумку, здатну вмістити усе необхідне для нетривалої подорожі. Для того щоб правильно вибрати туристичний рюкзак за об’ємом, необхідно визначитись з тим, куди ви плануєте ходити найближчим часом. Якщо це нескладні виїзди на два-три дні, що не передбачають великого обсягу продуктів та спорядження, то вам підійдуть рюкзаки об’ємом до 40-50 літрів. Туристичні рюкзаки можна поділити на дві групи: для багатоденних подорожей та для виїздів на природу. Другі, звичайно, дешевші, але не варто купувати «рюкзак вихідного дня» для гірської експедиції. Рюкзаки для тривалих походів більш місткі – від 60 до 110 літрів, тоді як представники першої групи невеликі (35-40 літрів) і, як правило, одного об’єму.

Рюкзак має бути з водовідштовхувальної тканини. Потрапити в дощ в дорозі - це звичайна справа. Тому рюкзак має бути зшитий з водовідштовхувальної тканини. Принаймні, його верхня і передня частини.

Вага є важливою при виборі рюкзака. Модель з додатковими кріпленнями і кишенями при рівних складових зазвичай важить більше тієї, в якій їх немає. Саме тому експедиційні рюкзаки, якими ви користуєтесь далеко від будинку тривалий час, мають їх менше. Крім того, рюкзак підбирається з урахуванням росту. Дуже важливо при виборі рюкзака звернути увагу на якість застібок фіксаторів. Адже в поході не завжди є час і настрій для заміни поламаних деталей.

Також сучасні рюкзаки для подорожей часто володіють безліччю технологій для успішної вентиляції поверхонь, прилеглих до тіла, - лямок, пояса і спини, тому навіть в жаркий день переноска рюкзака доставить вам мінімум дискомфорту.

Так що не дивно, що все більше людей, що вирушають в подорожі (не плутати з туристичними поїздками у форматі "все включено") замінюють сумки і валізи на зручні багатофункціональні рюкзаки. Що вже говорити, якщо частиною вашої подорожі повинен стати похід. Особливу увагу потрібно звернути на спину. Її основна мета - захист хребта від перевантажень. І ще рюкзак повинен добре сидіти, як костюм. Більшість сучасних рюкзаків пристосована для використання питної системи. Але не в усіх моделях це продумано в деталях.

Слід також врахувати, що останнім часом багато виробників виготовляють окремі жіночі моделі рюкзаків, пристосовані до особливостей жіночої статури. Також для таких рюкзаків застосовується "жіночий" дизайн і окремі пропозиції за внутрішнім обсягом. Підійде будь-який рюкзак після ретельної примірки, головне, що б він відповідав вашим вимогам.

Як не дивно, але колір є важливим чинником при виборі рюкзака. Яскраву модель в критичній ситуації помітити легше, ніж камуфляж. Якщо ви заблукаєте, з такою вас швидше відшукають. Але яким би симпатичним і веселим на вигляд не був ваш рюкзак, головне, щоб він був практичним і надійним.

 

Купити рюкзак - https://xn--80ahc2ahd4d.kiev.ua/ua/catalog/ryukzaki, безкоштовна доставка по Україні