утеплення металлопластикового вiкнаЯкщо вікно з самого початку було поставлено з порушенням технологій, воно може пропускати холод. Визначити місце, звідки дме легко: просто піднесіть по всьому периметру вікна запалену запальничку або свічку: полум'я буде колихатися там, де продуває. Або ж можна провести рукою по периметру вікна і відчути холодне повітря. Саме те місце, звідки дме і слід ізолювати.

Як утеплити пластикові вікна?

Це досить складний технологічний процес і якісно зробити це можуть тільки професіонали. Оконич з радістю допоможе вам утеплити ваші вікна, використовуючи при цьому якісні та екологічні матеріали. Утеплити металопластикові вікна можна тільки в нескладних випадках. Це можливо коли потрібно утеплити:

  • Внутрішні віконні вiдкоси;
  • Підвіконня або контур рами;
  • Зовнішні відливи.

Пропускають холод слабкі місця, які мають неякісні вікна. Це ущільнювачі між рамою і склопакетом, фурнітура, штапик, місця стиків (там, де рама стикається з підвіконням або стіною).

Після цього слід визначити матеріал, за допомогою якого можна утеплити металопластикові вікна. Ви можете використовувати монтажну піну, герметик, будівельний скотч, віконну плівку.

Пам'ятайте, що утеплювати вікна слід навесні або влітку, при цьому температура повинна бути досить високою. Категорично не рекомендується утеплювати вікна взимку або в холодний дощовий день.

Як утеплити пластикові вікна, щоб це було недорого і максимально ефективно?

Для цього слід дотримуватися нескладної інструкції:

  • Спочатку видаліть залишки старого утеплювача. Це можна зробити за допомогою шпателя. Потім всi залишки прибрати за допомогою пилосмока.
  • Місця утеплення слід добре промити та знежирити.
  • Щілини можна заповнити спеціальною монтажною піною, але після цього слід провести ще додаткові роботи і зашпаклювати місце утеплення, а потім його зафарбувати.
  • Можна використовувати герметик, заповнюючи щілини за допомогою монтажного пістолета. Через 10 хвилин герметик потрібно приховати, наклеївши будівельний скотч.
  • Можна утеплювати і віконною плівкою - вона збереже тепло і не буде помітною. Наклейте її на вікно, як зазначено в інструкції, а потім вирівняйте її і підсушіть за допомогою фену.

Якщо виникла необхідність утеплювати металопластикові вікна і ви розумієте, що не можете провести цю процедуру самостійно, то рекомендуємо звернутися до фахівців компанії Оконич. Наші фахівці професійно проведуть демонтаж та утеплення, і ви зможете насолоджуватися теплом і при цьому мати гарне та естетичне вікно, не зіпсоване саморобним утепленням.