Якісна покрівля будь-якої будівлі грає не менш важливу роль ніж фундамент і стіни. Власники приватних будинків знають, які труднощі можуть виникнути з неякісно змонтованим покриттям або продірявився дахом. Тому, перш ніж почати ремонт покрівлі свого житла, для початку ознайомився з усіма видами покриття дахів.

Зваживши всі за і проти, а також з огляду на, в першу чергу, свої фінансові можливості і терміни експлуатації, вирішив, що мені кращий варіант – черепиця тегола. Вона має велику кількість переваг перед шифером, керамічною, метало-, полімерпіщаної черепицею і т. п. Вартість черепиці, виготовленої з бітуму і скловолокна, не набагато дорожче металочерепиці, але значно дешевше натуральної. Підсумкова вартість ремонту даху збільшиться через необхідність застосування обрешітки або обшивки з фанери, але потрібно врахувати той факт, що м'яка черепиця має малий відсоток відходів при монтажі - близько 5%. У той час як інші види покрівлі іноді досягають до 50% відходів.

 

До того ж, сучасна бітумна черепиця міцна і довговічнапри хорошому монтажі прослужить до 50 років. Це найголовніший її плюс, на тривалий час можна забути про ремонт даху. Але навіть якщо і сталося якесь ушкодження покрівлі, то впоратися з ним просто, достатньо наклеїти додаткові аркуші на ділянку, що вимагає ремонту