Що є найціннішим для людини? Багато хто може відповісти, що це час, адже його не можна повернути. Однак на першому місці все ж залишається життя. Саме тому на різних виробництвах дуже важливо знати техніку безпеки. Високі температури, часто цей показник найнебезпечніший і важко контрольований. Тому вимірювати такі температури слід на відстані.
На щастя люди вже давно винайшли прилад, який здатний забезпечити роботу, а саме пірометр. Його активно використовують в сталеливарній промисловості, нафтопереробної галузі і не тільки. Згодом цьому приладу знайшли застосування в протипожежної системі, контроль температури ж / д транспорту, будівництві - для визначення тепло втрат, лабораторних умовах якщо досліджуване тіло занадто мало або крихке і навіть в побуті під час приготування їжі. Також створені піросенсори - датчики відслідковують рух, застосовні в охоронній системі. Пірометри класифікуються трьома видами - це оптичний, радіаційний і мультиспектральний. Залежно від завдання використовується стаціонарний або переносний прилад. Стаціонарний краще підходить у великій промисловості, для цілодобового нагляду за роботою, а переносний відмінно підійде для дослідників теплових випромінювань в природі, сфері ЖКГ та інші.
Купити пірометр ви можете, відвідавши наш сайт «КомфортШоп». Також ви можете прочитати більш детальну інформацію про цей прилад і багатьох інших, які є в нашому асортименті і завжди в наявності. Ви можете скористатися послугами доставки по всій Україні, а замовлення понад 1500 гривень, доставляються безкоштовно. Наш консультант може відповісти на всі ваші запитання, якщо такі є. Завжди раді з вами співпрацювати.