Сьогодні для охорони приватної власності не обов’язково використовувати послуги охоронних фірм. Для цього є більш вигідні альтернативи. При чому, вигідні вони, як у фінансовому вигляді, так і у ефективному.

Сучасні камери відеоспостереження не займають багато місця, мають безліч налаштувань та, в умовах підключення до Інтернету, можуть транслювати відеонагляд у режимі онлайн на будь-який мобільний пристрій. Тобто, слідкувати за тим, що відбувається на охороняємому об’єкті можна навіть зі смартфона. І для цього необхідно лише понести одноразові витрати під час придбання та встановлення обладнання.

І це все можна купити у Конотопі завдяки інтернет магазину EvoTrade. Магазин понад десять років активно знаходиться на ринку систем безпеки, це дозволило EvoTrade у своєму асортименті зібрати обладнання найнадійніших виробників. Тут ви знайдете камери відеоспостереження тавідеореєстратори, а також сучасні ip-камери та ip-реєстратори найвідоміших світових брендів, а також системи відеоспостереження торгівельної марки EvoVizion, які своєю високою якістю та помірною ціною здобули прихильність вже тисяч клієнтів.

Також у магазині EvoTrade представлений вибір надійних систем керування контролем доступу (СККД), сучасних домофонів та GSM-сигналізацій. І це також можна придбати у Конотопі.

Інтернет магазин EvoTrade гарантує кожному доступні ціни та якість обладнання. Телефонуйте до консультантів магазину та отримуйте надійний захіст свого майна за помірні гроші!