пошук роботи за кордономВведення безвізу стало визначною подією як для нашої держави в цілому, так і для пересічних громадян зокрема. Одним з головних бажань є працювати за кордоном та отримувати гідну платню за роботу.

Раніше легальне працевлаштування в деяких країнах було практично неможливим навіть при допомозі юристів. Нині, при наявності безвізового перетину кордону, є шанс спробувати те, що раніше лише значилось в планах. Якщо скористатись допомогою досвідчених спеціалістів в галузі працевлаштування, то процес пройде не лише швидко, а й успішно.

Умови перетину кордону з безвізом

Сам по собі безвізовий режим має певні обмеження, тому не варто думати, що вас одразу приймуть як рідних в будь-якій європейській компанії. Насправді, і при перетині кордону вас можуть «розвернути», і в самій країні зарахувати до лав «нелегалів», а отримати дозвіл на проживання під прикриттям статусу біженців практично неможливо.

По суті, єдиного протоколу, за яким повинні опитувати українців прикордонники, не існує. Але, в основному, цікавляться метою поїздки, місцем проживання та станом фінансових рахунків.

Загалом, потрібно розуміти, що в разі, якщо працівнику прикордонної служби щось видасться сумнівним, вас просто можуть не пустити до країни і чекати на пояснення буде марно. Якщо ж говорити про пошуки роботи, то в даному випадку ризикувати тим більше нерозумно, адже можна втратити не лише гарну нагоду, а й можливість надалі спробувати свої сили на європейському ринку праці.

Гарантії від фахівців

Хоч як не розказували чиновники різних рангів про майбутні перспективи працевлаштування лише на підставі безвізу, насправді все дещо складніше. Практично жодна з країн Шенгенської угоди не прописала в своїх законодавчих актах подібних умов.

Щоб забезпечити собі легальну роботу з гідними умовами праці та оплати, необхідно бути впевненим, що ви дієте суто за «буквою закону». А оскільки ці закони змінюються мало не щомісяця, то чи не логічніше одразу звернутись до фахівців, які на постійній основі відстежують подібні процеси та володіють актуальною інформацією?

Представництво Міжнародної Компанії Праці «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О. в Україні давно і надійно працює в даному напрямі. Компанія є офіційним представником закордонних працедавців (міжнародний Сертифікат № 14746) та має Ліцензію на здійснення посередництва у працевлаштуванні за кордоном, видану Міністерством праці та соціальної політики України. Отже, високий рівень довіри до її діяльності з боку клієнтів є цілком виправданий.

Детальнішу інформацію та поради фахівців щодо порядку офіційного працевлаштування за кордоном можна знайти на офіційному сайті компанії. «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О. здійснює набір працівників з України та запрошує всіх охочих відкрити нові горизонти європейської якості життя та роботи.