Переваги імплантів фірми Straumann

Швейцарська система імплантації Straumann http://lukashuk.com.ua/services/implantat-zubov/straumann-implant.html визнана найкращою в світі. Ці імпланти прості в установці, швидко приживаються, вживляння безболісне, і процент відторгнення майже відсутній. КомпаніяStraumann ретельно піклується, щоб їхня продукція відповідала світовим вимогам якості, саме тому бренд став всесвітньовідомим. Цікавим фактом є і те, що кожен імплант від компанії Straumann мають довічну гарантію. Пацієнт отримує паспорт, в якому надана вся інформація про ведення лікування та використаних матеріалів.

Сучасні технології та багаторічні клінічні дослідження дозволяють надавати допомогу навіть у здавалося б безнадійних випадках, з допомогою імплантів Штрауман. Висока якість матеріалів дозволила розширити спектр допомоги, швейцарські технології підходять для людей, що хворіють на діабет та вірусний гепатит, також встановлення системи не протипоказано курцям. Слід відмітити, що при початкових стадіях відмирання кісткових тканин щелепи людини, також можливе встановлення імланту Straumann, на відміну від інших подібних систем. Саме тому компанія признана світовим лідером у галузі виготовлення імплантів.

Основні положення про імплантацію з використанням імплантів Straumann

Імплантація – це унікальний процес з вживляння чужорідного тіла в кісткову тканину. Щоб процес був максимально успішним важливе місце займає матеріал, з якого виготовлено імплант. Компанія Straumann використовує в своїй практиці титан найвищої якості, який чудово вживається та не має протипоказань у стоматології. До того ж медичний титан один з найбільш безпечних хімічних елементів для людського здоров’я, який не викликає алергічних реакцій.

Унікальна запатентована технологія дозволяє швидко та безболісно провести процес імплантації втраченого зуба, зокрема термін процедури складає менше 6 тижнів. В стоматології відомі випадки загоювання тканин у дводенний термін. Важливо відмітити і те, що відновлюваний процес досить легкий та безболісний. Це можливо, завдяки тому, що кожна модель повторює форму та розмір природного кореня людини. Відповідно до результатів комп’ютерної томографії лікар підбирає розмір, діаметр, глибину різьби штифта для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.