Ажурні лазерні ламбрекени зможуть будь-яке приміщення зробити затишніше і привабливіше. Сьогодні купити лазерні ламбрекени можна в будь-якому магазині, але щоб вони довго радували своєю красою, за ними слід правильно доглядати. Існує кілька способів чищення ламбрекенов, і про них ми поговоримо.

Легка і швидка чистка

Якщо ламбрекени нові, то можна час від часу проводити легку чистку, зберігаючи їх первісний вигляд якомога довше. Щоб провести чистку, то необхідно зняти кожну частину ламбрекену, розкласти на чистому столі, почистити сухою губкою з поролону і обов'язково робити це уздовж ажурних смужок, постаратися поперечних рухів уникати. Також скориставшись пилососом з м'якою насадкою круговими рухами зібрати пил.

Згодом ці методи очищення перестануть допомагати, і доведеться вдатися до більш серйозних.

Хімчистка ажурних ламбрекенов

Сьогодні в кожному місті можна знайти хімчистку, на перший погляд вони допомагають впоратися з чищенням, але іноді виникає багато питань до таких підприємств:

• які технології вони використовують для чищення;

• чи буде виріб чиститься окремо або разом з іншими виробами, які здали в чистку;

• які хімічні речовини будуть використовуватися і не пошкодять вони зовнішній вигляд;

• наскільки персонал навчений з подібною роботою і чи можна йому довіряти.

Але як показала практика, не завжди хімчистка допомагає очистити виріб якісно.

Як випрати ламбрекени?

Ламбрекени легко можна випрати, тільки мало, хто про це знає. Їх легко можна випрати у ванній, заповнити її на третину теплою водою температурою близько 30 градусів. Далі додати і добре розчинити миючий засіб, який повинен відповідати таким властивостям:

• можна використовувати як сипуча, так і рідкий засіб;

• воно повинно підходити для прання руками;

• призначений для кольорової білизни;

• ніякого відбілювача.

Після того як вода готова ламбрекен знімають з карниза, уважно оглядають і запам'ятовують де найбільш стійкі плями. Після чого їх складають і занурюють у воду. Залишити на півгодини, після потрібно губкою добре почистити плями. Після добре прополоскати у воді. Після цього не варто виймати з води ламбрекени, так як під час прання вони стають важкими і при підйомі найслабші місця можуть пошкодитися. Просто зливаємо воду і набираємо чисту, полощіть поки не піде вся мильна вода. Після цього випускаємо води і даємо час їй стекти.

 

Сушити ламбрекени потрібно на мотузці, а після пропрасувати праскою на делікатному режимі.