Як наочно свідчать звіти провідних вітчизняних агентств нерухомості, сьогодні багато хто прагне купити квартиру в новобудові у Львові і саме таким чином вирішити житлове питання. Втім, даний варіант далеко ні завжди використовується нашими громадянами для того, щоб вирішити питання з житлом. Як показують спостереження експертів, не менше 30% покупок робляться в якості інвестиційного внеску тимчасово вільних коштів. Таким чином, новобудови від забудовника все більш часто розглядаються як привабливий інвестиційний інструмент. Якщо раніше українці воліли робити банківські вклади або просто зберігати «живу» готівку, то сьогоднішня криза змусила поміняти пріоритети. Національні банки зовсім не виглядають надійними. Інфляція "з'їдає" заощадження, які зберігаються вдома. Багато наших громадян відчули це на собі. Багаторічні накопичення перетворюються в нуль. Виходячи з цього, квартири від забудовника у Львові стали чудовою альтернативою грамотного розміщення коштів

При цьому, важливо звернути увагу на наступні нюанси. Будь-яка нова квартира у Львові може купуватися на різних фазах будівельного процесу. Якщо це робиться на етапі «котловану», то квартири в новобудовах можуть коштувати набагато нижче ринкових цін в готовому вигляді. Цим вміло користуються ті особи, які не планують «завтра» в'їхати в нове житло. Адже, заради економії, цілком доречно почекати деякий час. Тим більше, якщо ця угода розглядається як інвестиція або придбання нерухомості для зростаючих дітей. Як показує практика, ціна на новобудови у Львові може досягати 40-50% економії. Це досить серйозний аргумент, щоб купити квартиру в новобудові і залишитися в солідному фінансовому виграші.

Якщо ж прийнято не менш грамотне рішення купити квартиру від забудовника у Львові на кінцевій будівельної фазі, то ціни приблизно співставні зі вторинним ринком. Однак хіба може порівнюватися квартира в новобудові і старе житло з «вторинки»? Само собою зрозуміле, що сучасна нерухомість зводиться з якісних матеріалів і за останніми будівельними технологіями. Разом з цим, рішення купити новобудову автоматично означає, що купується житло з абсолютно новими комунікаціями. Власникам не потрібно замислюватися про їх поточний стан в найближчу «десятирічку». Крім того, подібне житло має розвинену зовнішню інфраструктуру. Наявність парковок, дитячих майданчиків і магазинів робить проживання більш комфортним.