Я давно хотіла собі таку річ, як вишивка бісером плаття - це досить оригінально і незвично виглядає. Але на ринку така річ коштує досить дорого, а самостійно виконати такий складний візерунок я не можу. Але моя мама, яка захоплюється шиттям, вишивкою, в'язанням і всім тому подібним, підказала, що можна купити заготовку і все зробити самій. Це простіше, дешевше і потім набагато приємніше носити річ, прикрашену своїми руками.

Вишивка бісером. Плаття, вишиванки та інше

Я вирішила обрати варіант з мамою і зайшла на сайт «Етно Барви». Перше, що кинулося мені в очі - багатий асортимент. Вибір візерунків настільки великий, що я довго не могла вибрати, який з них подобається мені більше за всіх. Після того, як вибір був зроблений, я зв'язалася з менеджером, щоб він допоміг мені вибрати інший необхідний матеріал (так, вони надають таку послугу). Після цього залишилося тільки оформити замовлення і дочекатися його доставки.

Моя вишивка бісером на плаття

Що я отримала в результаті:

  • прекрасний матеріал для робіт;

  • якісне обслуговування;

  • швидку доставку (моє замовлення йшло до мене 2 дні).

І все це за доступною ціною! У підсумку, я можу сказати, що залишилася дуже задоволена своєю покупкою і тим, що звернулася саме в фірму «ЕтноБарви».