Серед усього різноманіття чохлів для телефонів силіконові займають особливе місце. Такі чохли з’явились ще до смартфонів, в них одягали кнопочні телефони. Такі накладки добре показали себе як захист при падінні — з них телефон не вилітає, розсипаючись на частини.

З появою смартфонів, силіконові чохли для телефонів теж змінилися. Вони стали більш тонкими, приємнішими на дотик та кольоровими. Великою перевагою силіконових чохлів є те, що вони щільно облягають пристрій, запобігають проникненню бруду та мають амортизуючі властивості. Проте, звичайні силіконові чохли занадто товсті для тоненьких смартфонів нового дизайну. Коли виробник пишається зниженням товщини девайса на міліметр, вкривати його товстим чохлом нецікаво. До того ж, захищаючи телефон від забруднень, силіконовий чохол сам швидко бруднився та розтягувався.

Згодом з’явився вихід — чохли з термопластичного поліуретану TPU. Вони поєднують у собі всі переваги пластикових накладок та силіконових чохлів.

Перевагами чохлів з TPU є:

  • захист телефона від подряпин;
  • стійкість до зовнішніх факторів: температури та УФ-променів;
  • еластичність та міцність (за оцінками ці чохли служать до 5 років);
  • антистатичні якості — матеріал TPU запобігає налипанню бруду;
  • висока амортизація збереже телефон при падінні;
  • товщина у третину міліметра не зробить тоненький смартфон об’ємним;
  • за допомогою друку на чохлах є можливість зробити чохол з власною картинкою або фото.

 

Чохли з TPU стали найрізноманітнішим одягом для смартфонів. В інтернет-магазині «ВЧехле» можна вибрати свій. Наприклад, чохли на айфон 7 представлені майже у сотні варіантів — геометричні орнаменти, малюнки із стразами, фотографії, репродукції картини Ван-Гога та інші малюнки. Окрім силіконових чохлів, знайдуться шкіряні та пластикові накладки, металеві та броньовані чохли та бампери, для цієї моделі є навіть дерев’яний бампер.

Вибрати захист на будь-яку модель смартфона і для будь-яких умов експлуатації допоможуть менеджери та консультанти. Захист девайса у екстремальних умовах забезпечить протиударний броньований бампер. Такий чохол розрахований на захист при падінні з висоти, більшої, ніж висота столу або зріст, його необхідно придбати, збираючись у похід або на гірськолижний курорт.

Асортимент інтернет-магазина «ВЧехле» не вміститься на прилавках будь-якого магазина телефонних аксесуарів. Окрім доволі широкого вибору захисних чохлів та інших пристроїв для популярних смартфонів, в ньому можливо знайти захист на простіші моделі, до того ж, для них також є чималий вибір. Наприклад, чохол на Xіaomі Redmі 3 pro представлений у всіх типах: шкіряні книжки, металеві та пластикові накладки, протиударний чохол-трансформер, або TPU-чохли з різними малюнками та молодіжні моделі з вушками. До накладок доречно придбати також захисне скло для захисту екрана.

Смартфон — річ дорога і тендітна. Не чекайте нагоди придбати чохол, щоб закрити ним тріщини та подряпини, подбайте про захист заздалегідь, тоді телефон прослужить значно довше.