Сучасна вітальня втілює індивідуальність, смаки і спосіб життя власників будинку. Вона є своєрідним «центром», тому дуже важливо приділити увагу оформленню інтер'єру і особливо вибору меблів. Багато дизайнерів радять віддавати перевагу саме модульним гостинним, так як вони дозволяють створювати і швидко змінювати дизайн кімнати.

Придбайте модульні меблі на https://4mebel.com.ua/c32-modulnaya

Модульні конструкції є відмінною заміною корпусних меблів. Подібні гарнітури можуть збиратися з секцій, виконаних в єдиному стилі, але мають різне функціональне призначення. Найбільш популярними модулями є: шафи, комоди, буфети, пенали, засклені серванти, тумби і стелажі, при цьому кожна секція призначена для зберігання конкретних речей. Це значно полегшує вибір модулів в межах одного комплекту з урахуванням геометрії кімнати.

Якщо ви хочете купити вітальню, слід знати, що існують певні правила облаштування цієї кімнати меблями. В першу чергу вони передбачають наявність т. н. «стрижня», який і концентрує на собі основну увагу. Як правило, таким «стрижнем» виступає секція для телевізора, а навколо неї вже розміщують інші модулі.

Переваги модульної меблів

Естетичність. Така меблі, виконана в одному стилі, дозволяє зі смаком облаштувати сучасний інтер'єр вітальні.

Мобільність. Модульні меблі дозволяє видозмінювати інтер'єр приміщення, роблячи перестановки секцій за бажанням власників будинку. Крім того, якщо виникне необхідність, можна з часом докупити додаткові модулі.

Функціональність. Подібні предмети інтер'єру будуть доречні в кімнаті, яка одночасно виконує функції кабінету і спальні.

Універсальність. Меблеві модулі можуть мати різні форми і розміри, що дозволяє підібрати меблі для приміщень нестандартного планування.

Вибір модульних меблів

Як і традиційна корпусні меблі, блоки модульних віталень можуть виготовлятися з різних матеріалів. Найдорожчими матеріалами, безумовно, є шпон і натуральна деревина. Більш доступними варіантами вважаються меблі з ЛДСП і МДФ, покриті ламінатом або лаком. З цих двох матеріалів перевага віддається все-таки МДФ, оскільки вважається, що він довговічний і екологічно чистіше. Але варто відзначити, що якісні бюджетні моделі не поступаються в практичності елітним, а фурнітура може бути повністю ідентичною.

Дверцята секцій можуть мати різний механізм відкривання: орними або розсувними. Сьогодні дуже популярними є модулі, які мають скляні вітрини або етажерки з обох сторін. Модулі одного гарнітура можуть бути виконані з різною висотою, що дозволяє створювати дуже красиві і неповторні інтер'єри.