Днями міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» був проведений захід з шашок.
Учасники продемонстрували логічне мислення, уважність, витримку та справжній спортивний характер. Захід пройшов у дружній та товариській атмосфері, подарувавши всім гарний настрій і позитивні емоції.
За підсумками призові місця розподілилися наступним чином:
І місце – Потаман Наталія
ІІ місце – Целікова Наталія
ІІІ місце – Пищик Арсеній
Переможці були нагороджені грамотами та призом від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».