ІІ місце на Міжнародному конкурсі в Болгарії вибороли конотопські черлідери “FireStar”

Команда черлідингу “FireStar”, а це вихованки Конотопського ЦДЮТ та учениці ліцею №7 імені Григорія Гуляницького, гідно представила наше місто та громаду на Міжнародному творчому конкурсі в місті Кітен (Болгарія) та здобула почесне ІІ місце серед 18 команд. Про це повідомили у Конотопській міській раді.

«Ця нагорода стала результатом наполегливої праці, цілеспрямованості, командної єдності та великої любові до своєї справи. Наші дівчата вкотре довели, що молодь Конотопської громади талановита, сильна та здатна досягати високих результатів, достойно представляючи Україну на міжнародній сцені», – йдеться у повідомленні.

Тренери Логвинова Олена та Панченко Олена.